| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kojení

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 31456  [Dalších 31436 >>]
margotka78 alias shit-roller 108560
6.2.2020 10:05:37
To stejné já a moje dcera. Prostě jsme odmítaly strčit do pusy savičku.Dcera neměla nikdy ani dudlík.
U dcery to dopadlo dobře, mohla jsem přes 2 roky kojit. U mě ne - mamka mě krmila od 2 měsíců lžičkou. Takže u tvého dítka asi ta lžička. Ale bude to pro hlídače o nervy...~6~
neznámá 91073
6.2.2020 10:03:11
Ne nebo, ale stříkačkou přes prst.~;)

Jakou máš lahvičku? Možná vyzkoušet jinou.
Moje děti nechtěly "speciální" lahvičky, nakonec všechny skončily na obyčejné lahvičce od Aventu.
77kraska 132593
6.2.2020 10:00:43
to jsem mnohokrat slysela, davat mleko pres prst...nebo strikackou
Slída 125055
6.2.2020 9:58:16
Zkusila bych stříkačku. Pokud vezme lahev do pusy, můžou jakoby masírovat tváře, moje děti se chytly. S kojením pak problém nebyl. Savička je lepší s vetší dírkou.to dáte.
caira (Vojta1/03,Mates11/04) 5858
6.2.2020 9:52:02
Už to je fakt dávno, co byli kluci malí, tak to můžeš klidně považovat za prehistorický názor. Ale pamatuji, že kamarádky syn také odmítal dudlíkovou lahev. Tehdy jí někdo poradil pouštět mléko z lahvičky po malíčku. Asi se to musí nejprve dělat ve dvou, moc si to v jednom neumím představit, každý má jen dvě ruce. Ale prostě poštět mléko z lahvičky přes prst do pusinky.
Yuki 00,03,07 49504
6.2.2020 9:51:15
půl dne bych se nebála, až bude mít hlad, tak si vezme, v nejhorším to vydrží do toho kojení, není horko, a pak do dopije
Půlka psa 24064
6.2.2020 9:44:07
Hodně štěstí s tou operací ~;((~;((~;((~;((~;((

Zkuste to v polospánku, to jde líp. Pokud má dudlík, tak v polospánku při chování vyměnit dudel za flašku. Oni tak nějak zapomenou, že vlastně nechtějí, když z toho dřímají. Nebo i v bdělém stavu, pokud z hladu nespí. Něčím ji zabavit, rychle vyndat dudel a vrazit lahev.

Náš syn měl v měsíci kvůli zánětu ledvin antibiotika a z těch měl průjem. V nemocnici jsem mu kvůli tomu průjmu z flašky mixovanou mrkev s rýží. Plus teda kojení, ale když nás konečně propustili, tak se rozhodl, že nechce kojení, ale flašku. Jenže dávej měsíčnímu miminu jen tak mrkev s rýží.

Byl to teda obrácená situace než u vás, ale vydržel bez pití snad celý den. Ani neřval, ale prostě nechtěl mlíko, ale mrkev. A nečůral. Doktorka mi tehdy řekla, že máme vydržet a ve finále se druhý den chytil a pil. Byl právě zrovna nějak zblbej chováním a spánkem. Za těch 24 hodin ani nezkolaboval dehydratací ani se nestalo nic jiného. A to bylo léto a měl problém s ledvinama. Pak pár dní pil při spaní a pak už nějak zapomněl, že vlastně nechce.

Řekla bych, že se nestane vůbec nic. Z osm hodin určitě ne, ale ani za dýl. Zkrátka chvíli bude odmítat a pak se chytí.
Analfabeta 141613
6.2.2020 9:41:16
Luthienko, byla jsem na tom stejně. Dítě hladové, já mlíka moc neměla a dítě bylo třeba přikrmit. Láhev nevzalo, tak rovnou pít z hrnečku a něco lžičkou. My jsme doma dudlíkové období neměli. Ať zkusí hrneček s pítkem. Za mně nebylo, já to brala rovnou z plastovýho hrnečku.
tacka 94191
6.2.2020 9:39:54
AT ji to davaji lžičkou. A nechat potom dobře odkrknout.
luthienka 77117
6.2.2020 9:31:50
Dnes jsem nastoupila do nemocnice. Doma nám dceru 2,5 měsíce. Mléko je odstrikane, zkoušeli jsme to z lahvičky a vždy to nějak vypila. Pred chvíli ale volali z domova, ze proste z lahve nechce - je to 4,5 hodiny od rabiho nakojeni. Jak dlouho dítě vydrží nejíst, než je dehydratovane? A mate nápad jak ji přesvědčit? Za chvíli jdu ba operaci. Přečtu si to až se proberu. Dítě mi sem kvůli infekci nedoporučuji, po narkoze nám 8 hodin mléko vylevat. Pokud se doma nenaji při nejhorším si ji nechám po těch 8 hodinách přivézt...
Ach jo...
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 31456  [Dalších 31436 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.