| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Povídání nejen o očních problémech

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8026  [Dalších 8006 >>]
Evista 25207
18.4.2012 20:20:12
Janet, taky doufám, že na tebe ten černý petr nepadne a v práci zůstaneš. Ses konečně v klidu bez stresů zajela a zase měnit, to by bylo dost naprd.
My vajíčka barvily. KOupila jsem nějakou novou "gelovou" barvu, že bez vaření. Se zdobením jsem byla spokojena, horší bylo to, že ta barva stále pouštěla i třeba po 2 dnech. Příště koupím jen kabátky na vajíčka a nazdar:-) člověk se s tím drbčí a ještě je to naprd. Naštěstí se u nás nepolívá vodou, to by ještě chybělo:-)
Sáru mám za 14dní podruhé nachcípanou a doma. Myslím si, že do školky teď chodí nějaké fest nachlazené a nelečené dítko~:( jinde to chytnout nemohla a 2x s odstupem týdne...
Tak to jste fajn káply na tak hodného psa. To si nechá mílokterý.
Holky jsou stejné, ani ne tak hračky jako oblečení~:-D
Leonie a co u vás? co práce, stále chodíš méně často než bys chtěla? A co Viki a oči??
Leonie + 2 lvíčata 70868
17.4.2012 21:28:15
Janet tak s tou prací držím palečky, at na tebe nepadne ,,štastná karta,,. Bonzování nesnáším, ale co vím, tak nejste jediná firma. Asi všude se najde ochotná duše, která se toho ráda ujme. Se všema kámoška a pak vše nabonzuje.
S těma chlapama Marušky si mě pobavila~t~. Prý bývalý~t~.
Já letos poprvé vajca nebarvila~8~ páč k nám už pár let nikdo nepřišel. ale letos jak naschvál přilo 17 kluků~o~. No naštěstí jsem ale kokyna nakoupený měla, teda s tím, že to pak sníme my~f~ a takový zástupy~l~.

Dodatečně Marušce vše nejlepší k narozeninkám, fotečky jsem viděla, měla to super....
Janet+sluníčko:-) 75570
9.4.2012 10:01:02
Po dlouhé době cosi tež napíšu. Máme pauzu mezi koledníky ~;)
Maruška měla nározky bohaté. Ještě včera tu byla poslední návštěva - její a moje kámoška :-)
V sobotu ségra s rodinkou. Dostala už nějaké věci do školy. A hadry noooooo..... je to už velká holka, a oblečení jí dělá fakt radost :-)
Pak taky chtěla bakugana. že už to ve školce všichni mají. Pak takovou tu chlupatou příšerku, plyšovou. z reklamy. jak se to různě češe. myslím že se to jmenuj Snooky nebo tak nějak. hrozně to chtěla. ode mě pak už takové praktičtější věci. Nové boty - je to velká částka, no ale neřekla jsem jí, že to má na nározky. to by nebylo férr. když je potřebovala. S tou aktovkou chodí i po doma. :-)
Do školky jsem jí koupila dort. Plyšáka jako polštář.
No a od tatky a od babi, že se složili - koupili jí ten xbox kinect. Jestli víte, co to je. Já jsem nevěděla vůbec. Moc tuhle zábavu neuznávám. Ale uznávám, že by mě to asi taky bavilo. Spíš nemám ráda pak tu závislost, že pak to děcko chce hrát tu hru furt (já bych to asi hrrála taky) :-) no je to drahý špás...

Korynka Evisto je furt ňufík nejňufovatější. Je to takové naše malé hříbátko :-)
Ona se nechá i když leží a holky si na ni sednou. a oona ještě vrtí ocasem :-)

Evisto, moc moc gratuluju k miminku. Je to super zpráva. Už jsem tu jediná s jedináčkem ~7~

Dneska už jsme se převlíkaly čtyřikrát. Tady v Ostravě je takový debilní zvyk polívat.....~a~
Chtěli jsme někam jet, ale hlásili že bude hnusně. Tak jsme nakonec zůstali doma. A vyppadá too, že bude hezky. chjo.
Už tu byl i Maruščin "ženich" Jindřišek :-) ještě čekáme na Maruščina "bývalého" Radečka. A souseda. A jinak už by to mělo být vše.

Vajíček máme zatím namalovaných dost. Letos jsmee zkouušely různé "techniky" - lepit krepový papír. Kreslit nahřátýma voskovkama. Taky fixy. Tempery. A taky nabarvit v hrnci a nalepit něco.

V práci je to tedka takové na prd atmoška. Zjistily jsme že jedna hodně ambiciozní kolegyně. co ji nemáme rády. Tak že si dělá statistiky, co kdo kolik toho udělá. A zásobuje tím šéfa. Ten proti tomu nic nemá.... a bonzuje.... já jako prostě to jsem já. Tak jak osobně stačilo říct jen něco malého osobně na mě. A už jsem se do ní pustila . Na openspace ~f~
Takže ted se nebavíme. Je to ta, co mě doporučila. tak si asi říká, že co to tam doporučila ~:-D
Letos bude obroovské proppouštění. TAkže každý se bojí.

Tak to něco "málo" ode mě - spisovatelky. :-D

Leonie + 2 lvíčata 70868
5.4.2012 18:34:17
Ahoj holky, no Evisto, to víš že radši plkáme na fb než tady... Jinak gratuluju k chlapečkovi. Hlavně ať je zdravý....
Evista 25207
25.3.2012 12:02:13
Janet, fakt jsem si strašně oddychla, že tam nemusí. Myslím, že si to dovedeš představit :-) Kdyby doktor chtěl a doporučil to, tak bychom ji tam asi dali. S tím, že bychom pro ni denně jezdili. Ale nedovedla jsem si to představit, protože nyní mám problém ujet 30km a pomalu usínám za volantem.
A co Maruška, jak se těší do školy? A jak si užila narozeniny? Co vlastně kromě aktovky dostala? A co pes, pořád je to takový miláček?~:-D
Tady skoro nikdo, že vy jste vsichni bud venku nebo plkate na FCB:-))
Janet+sluníčko:-) 75570
24.3.2012 20:49:18
Evisto, super zprávy - Sára. Tak to vypadá, že se nějakému "soustředění" v Oční školce vyhnete.
Po minulé zkušenosti (tvé) bych tam Sárinku nedala ani náhodou ~n~
Tak to je fajn, že s tebou byla Sára i na ultrazvuku :-)
aspon se začne na brášku těšit, když ji takhle postupně na to připravuješ :-)
Evista 25207
22.3.2012 13:18:24
Tak holky vypadá to na kluka. Ja se picnu, doma vsechno ruzove, cervene nebo aspon se srdickem:-)) Ale ja si byla prakticky jista i bez UTZ:-) Dneska jsem byla na screningu. Delali mi ho docela pozde, tak snad bude vse ok. Vysledky, mam volat zitra, bojim. Saru jsem mela s sebou. Kupodivu rikala ze se ji to libilo a chce jit priste zase. Vyfasovaly jsme 3D fotku, tak te i rozumi:-)
Tady je posledni dny uplne jaro, tak je to paraada~:-D Snad jen kdyby tech zakazek bylo vice...
terezie + tadeáš 05 + berta 08 43496
20.3.2012 10:11:28
nám trvalo vyřízení nové kartičky 14 dní, máme vzp

aktovka vypadá hezky, tak snad to půjde vše hladce
Evista 25207
20.3.2012 9:59:36
Janet vypadá hodně podobně jako ta naše, určitě bude Maruška spokojená:-)
K Aquapalace, myslím, že jsi udělala dobře. V létě pak třeba někde můžete pobýt celý týden u vody.
Minulý týden jsme byly u očního. Pochválil nás, že krom školky jezdíme do k té ortoptické sestře. Ačkoliv se mi kolikrát táák nechce, tak mě to trošku nakoplo. O dalším kurzu nic neříkal (minulou kontrolu zase mluvil jen o dalším kurzu), tak asi se mu to zdálo ok. Máme pořád pokračovat tak to máme rozjeté. Akorát sestřička nám ztratila kartičku pojišťovny. Vyřizovala po telefonu, že nám pošlou novou do týdne. No šak kde je že. Budu muset tam zavolat.
Janet+sluníčko:-) 75570
20.3.2012 7:56:00
Tak nakonec máme doma tento batoh-aktovku:

http://www.e-prvnacek.cz/detail.php?zbozi=2924050

~;)~x~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 8026  [Dalších 8006 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.