| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Lyžování

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 9750  [Dalších 9730 >>]
sally 3140
3.12.2023 16:56:30
kachno, já bych půjčila - ale nespoléhala se na to, že to půjde na místě - tam bych zkusila zavolat a zarezervovat.
Já mám běžky "touring" - je to takový hybrid, s částečně kovovými hranami - nebruslím (nemůžu kvůli kyčli) a tohle je docela terénní lyže - takže můžu do stopy, můžu si i jen tak courat lesem - a nepřizabiju se na nějakém ledovatém skopečku... Teda mám doma i klasické běžky, lehoučké, bez hran atd. - ale zjistila jsem, že je nepoužívám. Ale tak já nejsem žádný výkonostní běžkař, chodím se spíš tak courat po lese... Navíc po trasách, kde jsem za tři zimy potkala celkem asi tři další běžkaře. A jednoho losa :-))
nebeska 90979
3.12.2023 13:49:16
My tedy jdeme na bezky tak max 3x za sezonu, ale jako nejlacinejsi reseni pro meho syna stale vychazi koupit nove a pak prodat. Takze ja bych klidne koupila ve sportisimu neco levnejsiho a prodat se to da vzdy. Pokud se Vam to zalibi, muzete si koupit lepsi.
Saamajna 115449
3.12.2023 13:39:14
Katko,
"technologie "skin" - chlupaté pásky integrované do skluznice běžek . Obojí jsou to "novoty", které dříve nebyly"

No novota - nevim ale ja uz jako mladistva mela nemazaci bezky se dvema integrovanyma chlupatyma paskama, na stoupani.
A to je uz 40 let!
~t~
kachna_ 144932
3.12.2023 10:33:41
"Náš" Decathlon půjčovnu nemá, ale díky moc, dobrý vědět. Třeba to bude na místě, to by bylo úplně nejlepší, páč bych mohla jeden den dát psa muži a vyrazit s dítětem.
Lída+2 28136
3.12.2023 9:51:05
Vyrazila bych do Decathlonu a půjčila jsi tam co potřebuji.

A poté bych řešila koupi čehokoliv.
Mendosa 114597
2.12.2023 19:12:01
Kralupy, derfl, tam půjčili bezky. Tedy loni jsme pujcovali detske ale snad mají i dospele.
Katka a 2 výrostci 141251
2.12.2023 17:24:02
shodou okolností jsme řešili nákup nových běžek pro mě a chlapa, udělali jsme si radost a koupili "nemazací" s nano technologiíí. když dáš do vyhledavače Peltonen nanogrip, ukážou se. Nevím, kolik do toho jste ochotní vrazit, ale toto je momentálně TOP pro výkonnější rekreační běžkaře. Existuje i technologie "skin" - chlupaté pásky integrované do skluznice běžek . Obojí jsou to "novoty", které dříve nebyly... ale už se na tom jezdí řadu let. Jsou určeny na klasiku, ne na bruslení.
Přečti si toto : https://bezky.net/clanek/1622-nordic-skitest-2020-recenze-peltonen-nanogrip-facile

Ale jestli není jistota, že bude manžel nadále jezdit, tak asi nejprve něco půjčit.
Pokud je odhodlán, tak ty nanogripy můžu doporučit, dnes nadšení opravdu veliké - stoupaly i jely perfektně.
Rigel 156451
2.12.2023 12:17:33
Škoda že nejste z Vysočiny, kamarádka už léta prodává běžky a vybavení, její muž se věnuje údržbě a opravám lyží, děti se věnovaly biatlonu i hladkému lyžování až v úrovni juniorské reprezentace. Celá rodina lyžováním žije a zájemcům vždy rádi s čímkoli poradí, začátečníkům nebo pokročilým.
kachna_ 144932
2.12.2023 11:56:33
Sen., naši známí jsou buď aktivní sportovci nebo aktivní nesportovci, nic mezi.

Praha není neřešitelná, jen je to otrava, díky, píšu si, když to nevyjde v místě dovolené ani Brandýs, tak to zkusíme.
Senedra 14756
2.12.2023 11:34:41
Půjčila bych si. Manžel takhle začínal s běžkami až v dospělém věku, na dvě sezony si běžky půjčil a teprve pak koupil. Navíc v půjčovně máte jistotu servisu a poradí vám, jaké běžky si vybrat. Většina půjčoven i půjčuje na různě dlouhou dobu: víkend, týden, sezona...

Kdybyste se mohli nějak rozumně dostat do prahy, tak doporučuju Happysport. Ale stačí se poptat mezi známými, určitě vám doporučí nějakou půjčovnu u vás.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 9750  [Dalších 9730 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.