| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Manulky v Řecku

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1868  [Dalších 1848 >>]
Pavla
  • 
12.12.2010 11:47:16
Zdravím vás tu...snad ještě tady někdo bude,koukala jsem,že "stěhujete" tuto diskuzi.

Už jednou jsem psala,že zrovna řešíme s manželem jeho fotbal.angažmá, ale zatím jsem neznala místo,kam bychom se měli event. stěhovat.
Čekáme cca 14dní,než dostane vyjádření, ale mělo by se jednat o PANSERRAIKOS /snad píšu dobře/, jste někdo poblíž?

Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 63736
9.12.2010 20:33:13
kaculdo, urco se pridej :) vsak jsi tu od zacatku, tak ejste abys tam chybela :) :) :)
kaculda 17148
9.12.2010 19:13:20
Iri, tak to sorry~f~,myslela jsem si, ze to jses Ty, ani nevim o nikom jinem, vim, ze tam bylo stehovani do Cech a chlapecek~t~.

Rada bych se k Vam pridala, ale moc casto neprispivam~f~, tak nevim, jestli to nechcete mit jen Ty, co pisou~3~
Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 63736
9.12.2010 8:53:54
tak jsem ji založila:
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=21708

taks e tam psotupně přidejte, zažádejte o členství a já vás zařadím
Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 63736
8.12.2010 22:07:24
ahojky :)
Dnes jsme byli u dr, ale miminko si sedlo na zadek a odmítalo ukázat co má mezi nožkama, takže já stále doufám ve stydlivou holčičku :D :D :D
Jinak kartářku a kluka- to si mě asi s někým pleteš? :-/
Já tu měla astoložku a ta říkala teda podle numerologie, že děláme já i manžel samý holky, ale říkala, že jinak to určit nemůže, že to záleží a okolnostech, jen že si mám dávat bacha na dvojčata, který díkybohu nemám :D :D :D
Ale sama jsem zvědavá, co to je :-/
Se to nechce ukázat, tak snad to uvidíme v ČR.
Jinak my se do ČR dostaneme asi později, protože si uděláme ještě výlet do Milána :) Tak se těším, to bdue hezkýýýý :)

Gugu, já sjem klidně pro uzamčenou diskusi, pro nás, co se už známe, nevím pak co ostatní, co když přijde nějaká nová holčina? Aby nám neunikla? :D
Mám založit? Na Dámě? jste pro????
kaculda 17148
8.12.2010 19:26:57
Ahojky:o),

tak se nam nejak blizi Vanoce a ja zacinam propadat panice, ze nemam skoro ani darky~e~~t~, uz se musim pustit do nakupovani a vymysleni, par veci uz vim od deti~k~. Pro chlapa nevim nikdy~5~.

Iri, a uz vite, co to bude, nebo prekvapko.), pamatuju si, jak jsi byla u kartarky, a jestli se nemylim, rekla Ti o chlapeckovi~k~, ale treba to nebylo jako druhe~;).

Vim, ze Romca je z Chalkidiki, proto jsem psala o kaficku~;), ale uz nevim, kde presne~d~.
gugu 74803
8.12.2010 9:45:43
Zdravim holky,
Jak se mate? je toho moc k cteni a uz sem moc nechodim, protoze se mi nelibi tento chat..nechtely byste abychom si zaridily zalogovany chat...nezamlouva se mi,ze si to muze kazdy cist...urcite se potom budeme moci bavit o cem budeme chtit...jste pro?
ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 65844
6.12.2010 21:05:55
To je pochopitelne.Kdyz jsem byla ja tehu a bylo mi zle,tak jsem se nemohla na nic soustredit.Jen jsem se modlila,at uz to prejde.
Uz je ti lip?

Abych se priznala,uz bych si tezko zvykala na kazdodenni 8hodinovou smenu.

Dnes mi Dimi rekl,ze mozna pojedeme na svatky do CR a ja jsem zjistila,ze se mi nechce.Uz jsem si udelala plan s kamoskama,ktere zustavaji na svatky tady v GR.
No uvidime,auto je stejne jeste v servisu a mozna se nestihne opravit.
Tady ci tam,mam v planu si vanoce pekne uzit.
Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 63736
6.12.2010 16:56:37
já to myslela tak,že určitě dnešní doba chce pracující maminku, bez oheldu na finanční situaci, myslím, že ženský už doma esdět nechtějí :-/ Třeba já teda rozhodně ne :D :D :D
Ateliér ted musel počkat, vzhledem k nevolnostem jsem na něj i celé focení dočista zapomněla :D a vrátím se k tomu zase po Vánocích, snad už se to někam pohne :-/
ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 65844
6.12.2010 15:13:40
No nejaky blbec si asi myslel,ze je Pan silnic.Jeste si vyskakuje.Takovy tupec pekne dokaze pokazit den.

Vetsina mamin mych kamaradek a znamych-tady v GR- nikdy nepracovala,tak jsem to myslela.V dnesni dobe musi pracovat vetsina mamin,jinak by to rodina financne tezce zvladla.
Nemyslim si,ze je to donuti stavet jidelny.To spis tam dovezou kantinu a problem je vyresen.

Co tvuj atelier?
Ja jsem otevrela obchod s oblecenim.Vozila jsem veci z Nemecka.Byl to takovy mini outlet ~t~.Jednalo se o znackove veci z lonske sezony.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1868  [Dalších 1848 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.