| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Jeseník

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 327  [Dalších 307 >>]
hujerka,Fanda,Teri,Tomi,Miška 78800
30.4.2008 8:25:11
holky, nevadí, když sem občas za vámi juknu? dnes už nemám moc času psát, ale někdy pokecáme, možná zjistíme, že se některé známe. Jo zdravím kšandu, známe se z jiné diskuse;).

Jinak já jsem se od Jeseníku odstěhovala před pár lety, bydlela jsem ve Vápenné, pak jednu chvíli ve V.Kuněticích, do Supíkovic jsem jednu dobu chodila makat na školu. V Jeseníku bydlela moje ségra a já tam studovala.

Teď bydlím u Frýdku-Místku. Mám osmiletého klučinu, ten se narodil v Jeseníku. Nyní ještě dvouletou holčičku a čekám třetí v říjnu.

Zatím pa, a když to nebude vadit, ráda sem za vámi občas přijdu. Dnes mi to nevychází časově. Tak pa.
Venda+Nikolka 14m
  • 
19.7.2007 12:16:52
Ahojte maminky bydlim moentalne v Praze ale jinak jsem z Jeseniku a jezdime tam pomerne casto chtela jsem Vam jen nabidnout nas sekacek ktery mame na netu,navic byste usetrily postovne pokud byste chtely mohla bych Vam zbozicko dovezt jiank nabizim krasny a staly nenarocny privydelek ale opravdu jen pro vazne zajemce,tak kdyz budete chtit pisnete jinak Vam preji krasne prazdniny Venda
Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 58099
14.6.2007 12:51:16
Ahoj všichni a Kšandičko. Tak Johanka už je zdravá,takže jeslti se ti bude některý den chtít jít ven tak písni,i když venku jsou teď takové hnusné vedra pak z ničeho nic hrozný déšť,tak jak budeš chtít,nemuseli bychom být v parku jeslti to máš daleko.Mohla bych někam dojít,abys to měla blíž domovu,kdybys potřebovala odběhnout. :-)
Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 58099
1.6.2007 10:19:11
Ahoj Kšandičko,díky za podporu,malá už dnes líp spala,ale očičko má furt nemocné,tak musíme vydržet.
Jinak do parku sama moc nechodím,mě to moc nebaví chodit furt dokola,já ho třeba projdu ale pak musím změnit prostředí,protože malou to nebaví když nevidí děti nebo zvířátka,takže pak buď chodíme do Squashe do zadu,tam je nové golfové hřiště a koutek pro děti,nebo na hřiště do parku a tam se jí líbí.
Ale na procházku s tebou půjdu a můžem zajít i na kafčo do toho Squshe,je tam kllid a malá ti bud pěkně spinkat.
Tak až budeme zdravé,tak se ozvu,papa a měj se krásně.
Kšanda+ Anička 07 + Tomášek 08 52764
31.5.2007 21:54:15
Ahoj Barčo, vítej zpátky. To je mi Johanky líto, chuděrka malá, snad bude brzo zdravá. :o( Myslím na vás. Zrovna jsem ti chtěla navrhnout bud zítra nebo příští týden. Ale tohle mění situaci, tak to ještě odložíme. Nechci to zakřiknout, ale začínáme mít jakýs takýs režim. Venku Áňa spí bez problémů, akorát se musí kočár hýbat. :o) Včera jsem byla na pentagonu vyřídit porodné (už :o)) a cestou zpátky jsem si prošla park. Je to tam super, závidím ti. :o) Škoda, že to tam mám trošku z ruky. :o( Posílám pohlazení pro Johanku.
Jani, byla jsem v Krtečkovi, bude přes léto fungovat, už mám doma časový harmonogram. :o)
Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 58099
31.5.2007 17:16:02
Ahoj Kšandičko,tak už jsem zase zpátky v Jeseníku,ale mám nemocnou Johanku,dnes jsme lítaly po doktorech,má infekci v oku a zánět nosohltanu,takže ven teď určitě nepůjdeme.

Jak jsi říkala,že s miminky s enedá nic plánovat,tak to souhlasím. Prostě nikdy nemůžeš dopředu vědět kdy bude malá spinkat a kdy bude mít hlad atd. Takže tomu dáme volný průběh. A až se prostě někdy budeš chystat ven,tak zkus napsat sem nebo na mail a když budeme mít štěstí a bude s e nám to oběma hodit,tak to podnikneme,jinak to nebudeme lámat přes koleno.

Tak se měj krásně a my se jdeme léčit. :-)))
janahonzik 65011
26.5.2007 14:00:45
Ahoj Radko.
Fojtíkovi znám.Bydlí hned nahoře u zastávky, že jo?Jestli znám tu tvoji vzdálenou sestřenici to nevím.Jméno mi nic neříká.Možná kdybych ji viděla, tak bych si vzpomněla.Škoda, do rodiny tedy nejsme.Já jsem za svobodna Foitová, určitě mě tvoji příbuzní znají.Ty bydlíš v Jeseníku?Zatím ahoj Jana
Kšanda+ Anička 07 + Tomášek 08 52764
25.5.2007 19:56:42
Barčo, tak už jsem tě tu nezastihla. Koukám, že holky jsou přesně o rok, Anička je taky dubnová. :o) Jak jsi řešila oblíkání? Všude slyším, že má mít o jednu vrstvu víc jak já, ale zase aby se mi neupekla. :o( Konec týdne by byl dobrý, tak se zatím domluvíme na něj. Spíš asi dopoledne, dokud není takové teplo. Teda co jsem se za ten měsíc naučila, tak nic se s miminkem nedá naplánovat, všechno většinou dopadne jinak. :o) Tak snad tohle bude vyjímka.
Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 58099
25.5.2007 9:35:07
Kšandičko,dnes odjíždím k rodičům a vracím se příští úterý nebo středu,takže bych na tu procházku mohla až ke konci týdne.
To chápu,že s malou nechceš do toho horka,ono to ani pro ta miminka není dobré. Mě se Johanka narodila v dubnu loni a taky jsme v těch vedrech nebývaly rády,radši jsem ji doma vyslíkla do plínečky a nechala ležet aby jí bylo dobře,ale venku to nejde,tam je ostré slunce.
Takže jestli chceš ještě počkat až bude Anička větší,tak klidně počkám a nebo teda pak až bude chladněji,tak klidně písni a půjdeme.
Tak papa
Raďulka 16249
24.5.2007 16:16:00
Jano, jezdila jsem tam k Fojtíkům, byl to bratr mojí babičky.
A mimochodem, přes koleno vzdálená sestřenka se mylím taky jmenovala Jana a bydlela někde tam jako ty :) Tak by mě zajímalo, jestli nejsme příbuzné :)))
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 327  [Dalších 307 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.