| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Bruntál

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 528  [Dalších 508 >>]
MASENISKO 39631
3.4.2009 22:21:26
ahoj lidi, jsem z Vrbna pod pradedem je mi 32 let a mam klaru 4roky a Zdendu 3mesice. Přistehovali jsme se nedavno z jižni moravy a nikoho tu neznam .Nenasel by se tu nekdo kdo by obcas zasel na kafco nebo na prochazku?
PHanka1 94253
9.3.2009 10:16:41
zdravím maminky i svištíky, jsme tu s Ondráškem dnes poprvé, začíná jaro a už snad bude i teplo, kdo je tu nablízku napište, dáme ranďáka s dětičkami, Hanka ~;)
Jani-Kori 82336
17.2.2009 18:11:52
Poraďte prosím, kam v Bruntále nejlépe na Aerobic? Chci začít cvičit, ale nemám ponětí kde...
Díky Jana
Monika a Maty
  • 
12.9.2008 10:16:00
Současně i já budu ráda, když se mi nějaká maminka z okolí ozve a domluvíme se na společný kafčo nebo procházku. Jsem mobilní, ale s blížící se zimou už míň...nebudu s malým v autě na zdejších silničkách moc riskovat, jednou už jsem se octla po smyku na poli a lidi nikde, signál nikde...
Těším se, že se maminky ozvete!
Monika a Maty
  • 
12.9.2008 10:10:50
Ahoj,
ten pocit, chtít jít někam s někým pokecat a nemět s kým, znám, i když už jsem si celkem zvykla...jsem maminka ze Sovince(asi rok a půl tady bydlím), to není od Rýžoviště daleko,je mi 29, mám půlročního chlapečka... Máme tu moc pomalý internet, takže si doma jen vyřizuju poštu, na internat chodím spíš u rodičů (jako třeba teď, což je tak jednou za 14 dní). Můžeš se mi zkusit ozvat na maila a na nějakou procházku se můžem domluvit.
Ale v Rýžovišti určitě někoho na procházky najdeš, proti naší pidi vesničce je to velkoměsto:-).
Gábina+1
  • 
10.9.2008 8:34:31
Ahoj,máme taky MuDr.Halaškovou,je moc hodná a nenosí bílý plášť,některé děti to děsí.Volili jsme takovou,která není starší,a která brzy neodejde do důchodu.
S dospěláckým doktorem na té straně neporadím,já teď přecházím k jinýmu a je to docela potíž,nikdo moc nechce brát,chce se to zeptat.
Peggy
Jani-Kori 82336
10.9.2008 8:27:47
O Mudr. Halaškové jsem taky neslyšela nic špatného, s Vašířem jsme moc spokojeni. Kdykoli cokoli, vždy pomůže, vyhoví. Není problém přijít mimo ordinační hodiny, když se něco stane. Když měl malej problémy a potřebovali jsme do FN OL na vyšetření, strašná čekačka, skoro tři týdny, obvolal pár známých a druhý den jsme už frčeli:)
Martina+M+M 52447
9.9.2008 22:15:25
Dobrý večer,
já osobně bych si vybrala MUDr. Šindelovou, ta je přímo na Okružní - aspoň myslím, prostě v domově důchodců, ale já sama chodím k MUDr. Mazalové, ta je na náměstí (Šindelová prý už nebere, ale nově nastěhované možná jo, zkuste). Já jsem s ní neměla problém, ale ostatní jo, třeba že nechtěla napsat neschopenku a tak. Ale nevím.
A k dětské chodíme k MUDr. Halaškové, jsme taky spokojeni, ale i ten MUDr. Vašíř je prý dobrý.
Malvousek,Mat .8/02,majda1/04 34135
9.9.2008 12:53:28
S kopřivikovou ,ma přitel šileně špatnou zkušenost.Proto se ptam jestli tam neni někde někdo lepši.O te černé uvažuji.Už mně oni řikal přitel.že je dobra.R^
Jani-Kori 82336
9.9.2008 12:28:29
S praktickým lékařem pro dospělé Ti asi moc nepomůžu, neorientuju se. Jen vím, že přímo na Okružní je dr. Kopřivíková. Lidí k ní chodí docela dost, takže asi špatná nebude;)
Jako dětského lékaře bych ti asi doporučila dr. Vašíře nebo dr. Černou, oba sídlí u rybníka. My chodíme k Vašířovi a jsme spokojeniR^
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 528  [Dalších 508 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.