| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Žďár nad Sázavou

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 76  [Dalších 56 >>]
Petra Javurkova
  • 
5.1.2010 9:52:12
ahoj ja znam akorad materske centrum ve Velmezu na ostruvku ale o delfinku nevim kde to je?
diky
Petra Javurkova
  • 
5.1.2010 9:47:42
Ahojky taky jsem z velkeho mezirici a rada poznam nove lidi mam 2 leteho chlapecka Daniela a ted cekam na brezen druhe miminko
wwendy 103371
25.12.2009 0:30:04
Hledám fajn kamarádku z VM nebo okolí. Mám 2 velké děti a malého 2,5 letého prcka.Díky za odpověď.
andalink 101424
20.10.2009 11:20:27
ráda bych se k vám přidala a povídala si o našich mimískách:-) Jmenuji se Andrea a jsem z Jihlavy, ráda bych poznala maminku z okolí vysočiny,třeba i ze Žďáru a okolí. Mám doma 6 měs. holčičku Viktorku a abych sem přinesla malý tip na uvítanou. Objednala jsem se k fotografce, která je ze Žďáru na focení s naší malinkou. Pokud budete mít zájem, tak adresa je www.netradicni-fotografie.cz stránky prý připravuje,tak fotky budou postupně:-) Budu ráda, když mi třeba písnete na můj mailík andrea.linkova@seznam.cz děkuji a budu se těšit:-)
Renča,Terka,Adámek 97101
31.8.2009 21:49:41
Nazdárek,tak jsu ráda že se někdo ozval~z~.Já jsem od Bystřice nad Pernštejnem,není to sice moc blízko k tobě,ale můžem si psat aspoň takhle,ne?~:-D

Tak mám konečně chvilku čas,děti spinkají,tak toho musím rychle využít a napsat~b~.

Už máš taky děti a jak starý?To je děs jak rychle ty prázdniny utekly a ráno do školy~a~neumím si představit to vstávání~t~.No snad si zase rychle zvykneme.

Tak pro dnešek končím,měj se pěkně a zase napiš nebo se k nám někdo další přidejte!

Loučím se Renča

mariquitka 99509
22.8.2009 10:56:22
Ahoj,
já jsem přímo z Velké Bíteše.... kdyžtak písni mailíka....
Renča,Terka,Adámek 97101
9.8.2009 22:47:46
ahojky,náhodou jsem zavítala na tyhle stránky,tak zkouším,jestli pořád fungují.Koukám,že moc velkou návštěvnost nemají,tak se to snad zlepší~b~Bylo by to fajn,jsem mamina od dvou dětí ve věku holčina 7let a klučina 2měsíce.Tak se zatím mějte a budu ráda když se někdo přidá a něco mi písne pa pa~b~
Katka s Johankou 42228
14.6.2009 23:03:57
Ještě jsem zapoměla - pro malinké děti je tam postýlka nebo ohrádka a pro větší hrací koutek.....~z~
Katka s Johankou 42228
14.6.2009 23:03:11
maminky...tato diskuze sice není moc navštěvovaná, ale pokusím se vás pozvat do od prosince otevřené prodejny a půjčovny Amálie pro zdraví. Sídlí v Kapě (dům služeb) vedle pánského kadeřnictví v patře. Kočárek je možné nechávat dole pod schody - kamarádka, která obchůdek vede si ho tam nechává taky, jelikož má roční holčičku. V obchůdku můžete spoustu zajímavých věcí koupit i si je vypůjčit (váhy, monitory dechu, odsávačky mléka, odsávačky hlenů na vysavač, nosítka, infralampa atd....), taky se tam jednou měsíčně koná burza kde můžete nakoupit, ale i můžete do burzy něco přinést. Taky se tam občas koná nějaká ta beseda o zajímavých věcech (látkové plenky, nosítka, menstruašní kalíšek...). Nebo se tam můžete jen tak přijít podívat, případně se poradit o všem možném okolo těhotenství, mateřství a tak podobně.
Ve výstavbě jsou také stránky http://www.amalie-prozdravi.cz kde už taky najdete nějaké informace......tak se přijďte podívat~z~
Verka, 2 malé cácorky 95243
31.3.2009 15:27:25
Ahojky Janinko, koukám, že jsi tady taky :-)
Pozdravuj Tedíka~;) Miliveverka
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 76  [Dalších 56 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.