| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jsem cuchta? A kdo je víc?

 Příspěvky 110 z 605 [Dalších 595 >>]
pavla hola pavla
18.3.2014 20:08:57
zenaafitness
www.zenaafitness.cz
Marta Kdovíjaká
1.2.2014 12:56:08
Já myslím že ten text je pravdivý.Ty trendy jsou na hlavu,jsou směšné a jednoho dne pominou.
Pokud má nějaký muž potíže s tím jak jeho paní vypadá doma,neměl si ji brát.
Vypadala snad tak i předtím ne?
Kdo si jako myslí že se kvůli němu bude žnská pořád kulmovat a líčit a ničit si tím přirozenost pleti?
Staraj se tak o sebe kvůli nám i muži?
Ne že? takže klídek, na rady z časopisů nedejte a mladý nandy kašlete.....
naně taky dojde.
Ronja
  • 
23.11.2010 14:48:52
Hovno. (Na "co je komu do toho"...) :-))
Ronja
  • 
23.11.2010 14:12:27
Jo, mě taky.
Dany
  • 
1.4.2010 12:14:17
Ajiiik, naprostý souhlas. Problém je, že většina co reagovala na tvůj
příspěvěk si ho ani pořádně nepřečetla. Nebo nepochopila? Mám to uplně stejně jako ty, neupravená bych prostě nebyla, a nechápu jak s tím souvisí
děti? To je přece můj čas, a proto že mám děti neznamená že budu jak šmudla. Uplně nesnáším řeči chytrých maminek, no na to já nemam s dětma čas. Čas má každý, ona jen nezvládá, nestíhá nebo nechce a hází to na děti. 15 minut ráno a 15 večer si najde každá, i když bych na tu hubu měla padat. Ale já to prostě zvládám tak, že nepadám. Nesedím totiž s ostatníma slepicema celý den na hřišti, neřeším nesmysly a nikoho nedrbu jak je to běžné. Ženská nemusí být žádná krasavice, udělat se hezkou může každá, je to jenom o tom si nemyslet, že proto že jsem porodila,
tak tím jsem strašně významná a víc už nemusím nic. A to jsou právě ty, o kterých píšeš že si tiše ukazují.Znám jich taky hodně.
23.3.2010 9:13:24
Musím říct že jsem docela ráda že v okolí pískovišt potkávám maminy, které jsou zcela vyrovnané osoby, spokojené sami se sebou, hrdé a ochotné prosadit si svůj názor. Pamatuji ještě dobu kdy žena-matka patřila do určité podskupiny lidí a poznala se podle toho že neměla nárok na lepší oblečení (protože nechodila do práce), vlasy si barvila sama (málo peněz), líčila se pouze barvičkama které jí zbyly z předchozích let a o své roli matky mluvila pouze šeptem (s tím že se nejdřív rozhlédla zda není v okolí muž).

Sledovala jsem tu změna s nadšením. Nicméně když dnes vyrazím mezi maminy, zjišťuji že se znovu dají dobře poznat. Jenom se dělí do vícera skupin:
- přírodní žena (žádná přidaná umělá barva jak na vlasech tak na ksichtíku - pravděpodobně strach z éček, oblečení s biotkanin, botky pohodlné, široké bez podpatku)
- baťůžkářka (většinou sportovní oblečení, sportovní boty, může se objevit rtěnka ve stejném ostínu jako je přirozená barva rtů a hlavně BATOH - moc hezké v momentě kdy jede na kole a na sedačce pod batohem má přiskříplého potomka)
- věřící (většinou v dlouhé sukni, v podobných botách jako ženy přírodní, bývají namalované za pomoci barev jako je světle růžová a světle modrá, vlasy mastné i po umytí)
- bazaračka (oblečení poskládané z barazových komponentů, doma barvené vlasy podle poslední módy, jediná která si není tak úplně jistá sama sebou, dítě většinou oblečené dráž než ona)

Takže když to shrnu, ženy-matky byly nepřitažlivé v dřívějších dobách a jsou nepřitažlivé stále (kupte občas pánský časopis - Maxim, apod., a bude vědět co si vaši muži myslí). Rodíl je v tom, že dřív si toho byly vědomé a styděli se - dnes jsou na to hrdé.
21.3.2010 10:25:19
Bereš to sice myslím za ten správný konec-ale-mnoho mých kamarádek mluvívalo uplně stejně..Dnes(ty,které potkávám se dvěma-a více dětmi)říkají:"..no,ona ta realita,praxe,je trošku jiná.."..Nejsou samozřejmě vyloženě zanedbané-ale že toho času už pak ani zdaleka není tolik-a že děti(a péče o ně)dovedou mnohdy i ten sebelépe poskládaný(a "vypočítaný")režim často "zrušit"-a dokonale zpřeházet tak,že pak mnohdy nezbývá nic jiné,než jen tak narychlo zaimprovizovat-a často ani to ne,když někdy i ta péče o sebe musí ustoupit něčemu důležitějšímu..I já už tohle dnes říkám také..- je to zkrátka realita..
21.3.2010 10:22:47
Bereš to sice myslím za ten správný konec-ale-mnoho mých kamarádek mluvívalo uplně stejně..Dnes(ty,které potkávám se dvěma-a více dětmi)říkají:"..no,ona ta realita,praxe,je trošku jiná.."..Nejsou samozřejmě vyloženě zanedbané-ale že toho času už pak ani zdaleka není tolik-a že děti(a péče o ně)dovedou mnohdy i ten sebelépe poskládaný(a "vypočítaný")režim často "zrušit"-a dokonale zpřeházet tak,že pak mnohdy nezbývá nic jiné,než jen tak narychlo zaimprovizovat-a často ani to ne,když někdy i ta péče o sebe musí ustoupit něčemu důležitějšímu..I já už tohle dnes říkám také..- je to zkrátka realita..
atisa
19.3.2010 11:42:03
Plně souhlasím, hlavně když je barák, člověk třebe po roce a déle rekonstrukce dělí věci na co síly má a musí a co počká a až se mi bude chtít.Měla jsem takhle kolegyni, perfektní postava i po porodu, protože a měla pravdu, jaký si to ta ženská udělá takové to má.Ráno všichni mžourali nad hrnkem kafe ona už si lakovala nehty a malovala se. Stíhala fitko a tance a výlety a já vůbec nechápala, jak to dělá, skoro by mi to zadělalo na mindrák. Jednou jsem k nim šla s dcerou na návštěvu, samozřejmě jsme se hned za dveřmi zuly, dcera bílé ponožky, no zkrátka, ani 3x vyvářka to doma nevzala...a bylo po mindráku. Vše je otázkou priorit a naštěstí je má každý jinde....A proto buďme šťastní z toho co máme a co se nám povedlo....:o)
 Příspěvky 110 z 605 [Dalších 595 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.