| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Matky samoživitelky

13.3.2019 20:22:50 Margee

V jakém případě soud rozhodne o strhávání alimentů z platu?

Hezký večer,
prosím o Vaše názory a zkušenosti - od přítele a otce syna jsem odešla před skoro pěti lety. Syn byl svěřen do mé péče, a dohodli jsme se na částce 2000Kč výživné pro syna. Otec si ho většinou bere 1x za 14dní, nic vyjímečného mu nenakoupí, kromě Vánoc. Ted už i svátky a narozeniny dost odbývá. Ale co mě štve nejvíce je nepravidelné placení alimentů, které od čtyř let věku syna nebyly navýšeny. Ted mám naposledy za prosinec, otec kluka měsíc neviděl. Vím že dělá u kamaráda ve firmě, peníze dostává různě dle zakázek, netuším jakou má vlastně výplatu. Jsem naštvaná a chci podat návrh na soud na zvýšení alimentů a zároven pro nepravidelné placení taky strhávání přímo z platu.Myslíte, že to má smysl?
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
V jakém případě soud rozhodne o strháván... Margee 13.3.2019 20:22
*Re: V jakém případě soud rozhodne o st... Margee 13.3.2019 21:22
*Re: V jakém případě soud rozhodne o st... Konzerva 12.7.2019 14:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.