| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

10.1.2019 11:01:13 PJana

Znovu vařící kenwood - dotaz na Angrešt

Stále ještě řeším můj nový vařící kenwood, který shazuje proudový chránič. Dnes přijde elektrikář a zkusí vyměnit proudový chránič za silnější.
Jak už jsem psala dřív, v bytě bez proudového chrániče robot funguje. Resp. neshodí pojistky. Ale stejně nevím, jestli je jeho chování správné. Když ho strčím do zásuvky, hned se rozsvítí displej a zapne ventilátor od indukce, i když žádné vaření není na robotu spuštěné. Když robot vypnu, ale nechám v zásuvce, displej zhasne, ale ventilátor stále hučí. Vydržela jsem to jenom pár minut a potom jsem ho vytrhla ze zásuvky.
Robot se mi moc líbí, rozmýšlela jsem se neskutečně dlouho a teď pořád váhám, jestli ho vrátit nebo si ho nechat. Ale teď začínám mít podezření, jestli není vadný.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Znovu vařící kenwood - dotaz na Angrešt PJana 10.1.2019 11:1
*Re: Znovu vařící kenwood - dotaz na An... angrešt 10.1.2019 13:52
**Re: Znovu vařící kenwood - dotaz na ... PJana 10.1.2019 13:58
**Re: Znovu vařící kenwood - dotaz na ... angrešt 11.1.2019 13:3

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.