| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Půjčka - hypotéka

10.1.2019 9:51:37 Kudla2

Re: Koupit dům na dluh, když máme splacený byt a nic nás nepálí?

Lukáši,

já bych do toho ve Tvým případě nešla.

- děti jsou, jak říkáš, malé, takto byste část toho jejich nejhezčího dětství "prostavěli" (tudíž na ně měli mnohem míň času) a možná až by bylo hotovo, tak by děti měly už jiné zájmy.
- dle financí byste jeli nadoraz a visela by nad vámi ta ztráta zaměstnání, ani jedno by asi nepřidalo vaší psychické pohodě, spousta lidí postavilo a rozvedli se, protože stavba je dost velkej dlouhodobej stres
- nic vás netlačí, v bytě jste v pohodě, nemáte blbý sousedy nebo tak něco a ten barák není váš životní sen, když píšeš, že si sami nejste jistí, jestli byste chtěli bydlet v domě a mimo Prahu
- jak potom se školama dětí? dojížděli by pak do Prahy?To musí být docela velkej opruz


- vlastně jako jediná motivace krom těch dětí (které ale možná, než postavíte, už budou ve věku, kdy pro ně barák nebude tak zajímavej, plus pak to dojíždění) mi vyplývá to zdražení, a to mi pro tak obrovskou osobní i finanční investici přijde strašně málo.



Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Koupit dům na dluh, když máme splacený b... Lukáš P. 10.1.2019 8:9
*Re: Koupit dům na dluh, když máme spla... Kudla2 10.1.2019 9:51
**Re: Koupit dům na dluh, když máme sp... Lukáš P. 12.1.2019 14:31
***Re: Koupit dům na dluh, když máme ... Filip Tesař 12.1.2019 14:44
****Re: Koupit dům na dluh, když mám... Lukáš P. 14.1.2019 9:6
*****Re: Koupit dům na dluh, když m... Filip Tesař 14.1.2019 9:50
******Re: Koupit dům na dluh, když... Lukáš P. 15.1.2019 15:41

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.