| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Hračky

6.12.2018 10:15:54 Blanče

Re: Lego mindstorm

Máme jich 5 (jsme pidi neziskovka geniator.cz) a jsou děti, které ní vydrží desítky hodin a děti, které neosloví. Ale většinově, pokud dítko tíhne k těmto hračkám či legu jako takovému, vyřádí se. Optimální je, když na to není samo a chvíli si sedne s někým, kdo má zkušenost. Klasický model je první jednoduchá stavba podle návodu a stažený základní program, druhá složitá, program napřed stažený, pak jeho modifikace, pak nová vozítka, nakladače, děla se staženým programem a pak už jedou po svém. Je potřeba se podle mne povznést a nebát se zamíchaných kostek, nemám video, ale nám jezdila na táboře obrněná věž, hradu se otvíral padací most, kuličkodráha měla výtah na dálkové ovládání, prostě jakmile se hračky přestanou bát, jsou neskuteční, naprosto nestíhám. U Mindstormu si z hlavy nejsem jistá, ale všechny ostatní lego i roboti EDU verze jsou dražší jen o slovo EDU a zřejmě certifikaci pro školy, my se jim vyhýbáme. Za mě optimální vyzkoušet v nějakém kroužku, DDM, na táboře - já už třetí týden funguju jako poradna pro dodání lega, EVObotů, BeeBotů a co já vím čeho - ale to vznáší dotazy rodiče, jejichž ratolesti nám prošly rukama a je trochu větší šance, že odhadnu, jestli si to dítko užije, nebo chce robůtka jen proto, že Pepa ho už dostal.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Lego mindstorm Edysha 6.12.2018 5:43
*Re: Lego mindstorm Evžíček 6.12.2018 6:49
*Re: Lego mindstorm tyna26 6.12.2018 8:59
*Re: Lego mindstorm Blanče 6.12.2018 10:15
**Re: Lego mindstorm Blanče 6.12.2018 10:19
*Re: Lego mindstorm Adda6a 6.12.2018 10:44
*Re: Lego mindstorm Adda6a 6.12.2018 10:48
*Re: Lego mindstorm Edysha 6.12.2018 12:7

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.