| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Děti a sport

26.10.2018 8:25:41 magrata1

Re: Za me ne

Já znám hodně lidí, co nesportují a mají opakovaně úrazy. Úrazy jsou v atletice, gymnastice, cyklistice... Nejmíň je jich asi v plavání, ale určitě jsou i tam.
Já mám 2 dcery v judu. Tam se mi líbí filozofie a to, že jde dělat do celkem vysokého věku, aniž by se člověk zničil. V našem oddíle trénují pravidelně i senioři, věk tak kolem 70 let. Jednu dceru mám na atletice. Trénují všechno, tréningy co nejvíc venku.Trenéři jsou tam 2 v důchodovém věku a je vidět, že mají pravidelný pohyb. Snaží se je nepřetěžovat jednostranně. Děcka tam chodí i ty, co nejsou hubené. A hodně mě baví sledovat tréning. Před atletikou trénují fotbalisté. Když jdou ze stadionu a slyším ty jejich kecy, potvrzuje se mi dojem, že fotbalisté jsou často poněkud nižší inteligence. Když to srovnám s atlety stejného věku, je to jak pomocná škola X univerzita.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Za me ne Buřt 24.10.2018 16:2
*Re: Za me ne Renka + 3 24.10.2018 17:58
**Re: Za me ne magrata1 26.10.2018 8:25
***Re: Za me ne Agatha Ch. 4.11.2018 9:33

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.