| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Anovulace

14.10.2018 16:35:28 Obara Obara

Duphaston - menstruace - špinění

Ahojky, chci se zeptat na podobné zkušenosti, doktor mi předepsal DUPHASTON na zpravidelnění cyklu a na pomoc při otěhotnění, beru od 15 dne cyklu 10 dní první měsíc, menstruace přišla tři dny po poslední tabletě, ale trvala jen 5 dní a byla relativně slabá (u mě slabá menstruace není nenormální, ale mívám jí vždy 7 dní, párkrát i déle). Dneska je to třetí den, co skončila jenomže jsem začala špinit a jsem taková pořád nafouklá, ale to už trvá od doby co MS skončila což je taky docela neobvyklé u mě. Může to být tím, že si tělo zvyká na ten DUPHASTON, měla to taky některá z vás? Smile
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Duphaston - menstruace - špinění Obara Obara 14.10.2018 16:35

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.