| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Úmrtí v rodině

3.9.2018 10:44:52 Marsyas

Re: Umřel nám děda a já to řešila alkoholem

Ahoj,předem Ti chci vyjádřit soustrast.Nic špatného si neudělala.Strach je to nejhorší ,co v sobě můžeš mít.Neměj strach ,že něco zvořeš,když mám já strach ,uvědomím si ,že na vše nejsem sama,že jsem v něčích rukou a to nade mnou mě chrání.nemyslím přímo boha , ale nějakou svoji vyšší moc. Když jsem byla ve 4. m těhotenství-před 8lety,tak mně zemřela ze dne na den sestra (31let/ ,dědeček zemřel 3 dny poté protože se s tím nemohl smířit.Pro rodinu to bylo hrozný a ještě je.Ale dokážeme se smát.je nám fajn.Oni jsou pořád s námi ani nevíš jak je to pravda,není to pouhé slovo.Dědovi je ted dobře,když na něho myslíš tak je u tebe.Povídejte si o něm ,co jste spolu zažilihezkého srandovního,jak měl hezký žiivot,poplakej si pořádně a mluv a mluv.V každé rodině někomu někdo umřel,je to prostě život a je moc krásný.Já jsem se z toho prostě vymluvila skoro s každým jsem o ní mluvila a všichni jsme vzpomínali.Přeji hodně sil ,klidu a na nic nespěchej ,máš na to celý život.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Umřel nám děda a já to řešila alkoholem niina 3.9.2018 0:28
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... Kudla2 3.9.2018 2:21
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... K_at 3.9.2018 5:48
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... libik 3.9.2018 7:3
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... Ráchel, 3 děti 3.9.2018 7:11
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... Epepe 3.9.2018 7:19
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... Alena 3.9.2018 8:44
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... margotka78 alias shit-roller 3.9.2018 9:51
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... Marsyas 3.9.2018 10:44
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... Gladya, bývalá dasa, 3.9.2018 11:49
*Re: Umřel nám děda a já to řešila alko... kosatka2 3.9.2018 13:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.