| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Historie

2.9.2018 6:41:16 Hanka 75

Re: Začátek II. světové války

Je to pořád už jenom historie (známá a stále připomínaná), není to současnost.

Mě víc děsí a traumatizuje, ne to, že před cca 80 lety musely některé děti nosit žlutou hvězdu a nepřežily (židovské děti koncentráky, ukrajinské, běloruské, ruské, polské.. frontu nebo obléhání jejich města), ale to že dnes děti umírají hlady a na nemoci, jejich rodiče nemají šanci je uživit, byť pracují 12 hodin denně..
A ačkoli tu nemáme diktaturu a pomoci jim neznamená riskovat život, tak oni dál umírají (na hlad, nemoci.., dětskou práci, pracovní dobu 12-16 hodin denně)..
a kdyby věděli, tak si asi říkají sakra, nemyslete pořád na minulé oběti a dělejte raději něco s těmi současnými... nebo se pletu ?

Reakce lidí jsou asi stále podobné, židovským dětem do transportu poslali pomáhající mléko a chleby :-) komplexněji to moc řešit nechtěli (čerpám z hodnověrné knihy Utekl jsem z Osvětimi od Rudolfa Vrby) mi pošleme žádnou (spousta lidí řekne, že to stejně nemá smysl nebo se jim nechce dávat) nebo malou pomoc jako to mléko a chleby.. komplexněji se to neřeší.


Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Začátek II. světové války Zufi. 1.9.2018 11:52
*Re: Začátek II. světové války Zufi. 1.9.2018 12:20
**Re: Začátek II. světové války ...neviditelná... 1.9.2018 17:31
***Re: Začátek II. světové války Zufi. 1.9.2018 17:42
**Re: Začátek II. světové války petluše 1.9.2018 19:20
**Re: Začátek II. světové války Hanka 75 2.9.2018 6:41
*Re: Začátek II. světové války Louisa Z. 1.9.2018 22:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.