| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Psychologové a psychiatři

30.6.2018 23:26:10 Dráček

Speciálně pedagogické centrum pro dítě s PAS

Ahoj všichni. Poradíte, kam jinam než do Nautisu (Apla) s dítětem s PAS? Jaké další SPC v Praze, je specializováno na děti s autismem? chodí do spec. školy, a kvůli současné legislativě (zákon o inkluzi) je víc buzerují, a děti musí mít doporučení s kulatým razítkem, že je opravdu potřeba, aby chodilo do specky. Nechci si na Nautis vyložené stěžovat, ale že bych z nich byla nějak na větvi, to se taky říct nedá. Zprávu pro školu poslali loni o prázdninách, pro mne doporučení do dnes nedali, přesto že to slíbili. Mají tam toho moc a zmatek. Navíc jsou tam služby placené. Momentálně sice né přímo jakože služba stojí tolik a tolik, ale stejně ve finále chtějí "příspěvek". Vzhledem k tomu, že těch správ budeme potřebovat ještě několik, vyjde to docela draho. Navíc jejich přístup, já jsem autista tak se po...... a šanujte mě, my úplně nevyhovuje navíc škola myslím taky moc na to ohled nebere, neěkdy si říkám, proč jim ty zprávy nosím, když pak na syna používají ironii kterou opravdu nechápe. jééé to jsem se rozkecala, každopádně zákaldní otázka zní, KAM JINAM NEŹ DO NAUTIS S PAS???
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Speciálně pedagogické centrum pro dítě s... Dráček 30.6.2018 23:26
*Re: Poradíte SPC (speciálně pedagogick... Dráček 30.6.2018 23:29
*Re: Poradíte SPC (speciálně pedagogick... TaJ 30.6.2018 23:30
**Re: Poradíte SPC (speciálně pedagogi... Dráček 30.6.2018 23:35
*Re: Poradíte SPC (speciálně pedagogick... Jaatri 1.7.2018 7:57
**Re: Poradíte SPC (speciálně pedagogi... Dráček 1.7.2018 14:2
**Re: Poradíte SPC (speciálně pedagogi... foxyna 1.7.2018 19:47
*Re: Poradíte SPC (speciálně pedagogick... Kája + 4:-) 1.7.2018 14:49
*Re: Speciálně pedagogické centrum pro ... Ráchel, 3 děti 18.10.2018 17:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.