| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zaměstnání

5.6.2018 6:45:12 brabenec+Adélka

Platová třída

Ahoj, prosím o radu.
Od ledna dělám ve školní jídelně jako pomocná síla při výdeji jídel. Moje náplň práce: přivezené hotové jídlo zvážit, změřit teplotu, přesunout do nádob do ohřívačů, něco ohřát v konvektomatu /třeba brambory/, uvařit čaj. Poté jídlo vydávám. Zbytky do drtičky, umývám nádobí a nádoby, vytírám kuchyni, dělám obložené talíře /třeba teď při maturitách/ pro učitele…
Toto mám vše vypsané v náplni práce, nicméně na smlouvě mám název pozice obchodně technická pracovnice a jsem ve 2. platové třídě.
Když jsem hledala, ve dvojce je z mé náplně pouze mytí černého nádobí. Jinak bych měla spadat do třetí. Psala jsem na magistrát - zřizovatele, ale tam mi odpověděli, že je to na té které škole, jak si to udělá. Očividně s tím nechtěli nic mít společného. Psala jsem na odbory dotaz, ale tam mi pro jistotu už neodpověděli vůbec..
Doneslo se ke mě, že zástupce školy, který má prac. smlouvy v kompetenci dával i učitele do nižší třídy a byl z toho docela poprask, protože to je typ, který si hrabe pod sebe. Nicméně mu vše nějakým způsobem prochází a popravdě ani nechci nijak do toho šťourat. Píšu to jen proto, že když dal vědomě horší třídu učitelům, není vyloučené, že na nepedagogickém pracovníkovi se nemusí také snažit o správné zařazení.

Proto bych chtěla poprosit někoho, kdo do tohoto oboru vidí, zda by mi mohl pomoc posoudit, jestli jsem správně ohodnocena, nebo onen minimální plat mi náleží.

Moc děkuji :mavam:
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Platová třída brabenec+Adélka 5.6.2018 6:45
*Re: platová třída libik 5.6.2018 9:55
**Re: platová třída brabenec+Adélka 5.6.2018 15:32
*Re: platová třída Fern 5.6.2018 12:49
*Re: platová třída Renies 5.6.2018 23:25
**Re: platová třída brabenec+Adélka 6.6.2018 5:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.