| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Nadané děti

22.5.2018 8:22:59 Ludmila Štěpánková

Má nárok na podporu?

A co se vlastně bere jako nadané dítě, aby mělo šanci mít nárok na nějakou podporu a případně rozšíření výuky? Syna jsem nechávala testovat přes Centrum nadání, můj důvod byl spíše kvůli tomu, co s ním, po 5. třídě, jak se bude jevit v nějakém srovnání, ne jen v tom, co si myslíme my doma. V testování mu vyšlo IQ 125-135, nejlépe je na tom v matematických představách a prostorové a plošné představivosti (iq 126-136). Je to málo nebo to již stačí na to, aby měl možnost nějaké podpory? Máme malou školu, má skvělou paní učitelku, ale škola má omezené možnosti financí. Takže dostává od paní učitelky práci navíc, ale to je tak vše. Mám s ním řešit i nějakou podporu přes PPP nebo je jeho iq na to malé? Ve škole je rád, mají malou třídu a dobrý kolektiv ale občas mám už pocit, zda se tam už nenudí.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Má nárok na podporu? Ludmila Štěpánková 22.5.2018 8:22

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.