| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Poruchy učení

Re: Je testování dětí v PPP stále stejné nebo je v novém systému změna?

jj, ppp jsou vždy jen takové, jako lidé, co tam dělají...
já sháněla někoho, kdo nám udělá vyšetření kvůli odkladu školní docházky, dítě je spádově jiný okres než školka, kam chodí a škola kam jsme šli k zápisu... jako první jsem volala do spádové podle adresy a dostala jsem takový výjeb, že jsem se klepala ještě půl hodiny poté - a to nejsem žádná křehotinka, telefon mě živí a jen tak něco mě nesebere... pak jsem volala do spádové podle školy a přístup neskutečně vstřícný(nedovolala jsem se teda, ale oni mi volali obratem zpět ~R^), řekli, že vlastně nesejde na tom, kam spadáme nebo ne, nabídli mi, abychom nemuseli tak čekat, že nás vezme jiná kolegyně, našli termín, byli moc milí... při vyšetření taky, doktorka se dcery zeptala, jestli tam chce být sama nebo s mámou (dcera mě poslala na chodbu bez váhání), pak ale se mnou prošla všechno, co s dcerou dělala, vyptala se mě, nechala si ode mne vysvětlit i některé věci, které dcera nezvládla (jednoduše nepochopila zadání)... ačkoliv jsme chtěli jen potvrdit doporučení odkladu (resp. přípravku), vyšetření bylo velmi důkladné a výsledky podle mne opravdu odpovídaly...
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Je testování dětí v PPP stále stejné neb... ...neviditelná... 13.5.2018 21:4
*Re: Je testování dětí v PPP stále stej... K_at 13.5.2018 21:9
*Re: Je testování dětí v PPP stále stej... Monika 13.5.2018 21:19
**Re: Je testování dětí v PPP stále st... ...neviditelná... 13.5.2018 21:26
*Re: Je testování dětí v PPP stále stej... 1kulička 13.5.2018 21:24
**Re: Je testování dětí v PPP stále st... ...neviditelná... 13.5.2018 21:38
*Re: Je testování dětí v PPP stále stej... Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 13.5.2018 21:57
*Re: Je testování dětí v PPP stále stej... ...neviditelná... 15.5.2018 9:57

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.