| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezilidské vztahy

30.4.2018 10:07:19 Jaroslavka

Oční kontakt - muž/žena

Od jakživa jsem v kontaktech s muži stydlivější, zvláště, pokud se mi daný muž líbí. Mám problém navazovat s neznámými muži oční kontakt, pokaždé uhnu pohledem a už se nedokážu podívat znovu. Jak to máte vy ostatní? Je tento oční kontakt zásadní při navazování vztahů? Myslím teď oční kontakt beze slov např. v restauraci, kde sedí o pár stolů dál sympatický muž a já bych se na něj třeba ráda podívala a usmála se, ale nedokážu to.
A ještě mám konkrétní dotaz. Chodím na angličtinu a ve třídě je se mnou sympatický muž, známe se, už jsme se spolu víckrát bavili. No a on na mě občas koukne, je to takový delší pohled, třeba 3 vteřiny a usměje se. Jinak nic. Znamená to zájem, nebo je to jen přátelské gesto? Dík.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Oční kontakt - muž/žena Jaroslavka 30.4.2018 10:7
*Re: Oční kontakt - muž/žena Z+2 30.4.2018 10:17
*Re: Oční kontakt - muž/žena Firenza 30.4.2018 11:21
**Re: Oční kontakt - muž/žena Lady V. 30.4.2018 12:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.