| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Afty

22.3.2018 7:59:04 X__X

Re: Afty - příčina?

já taky trpěla na afty, začalo to až po porodech, jako dítě jsem je ani neznala. nejdřív to byl jeden aftík jednou-dvakrát do roka, po letech už to vygradovalo že jsem afty měla třeba měsíc v kuse, sotva se jeden odhojil, další začal. a za chvíli znova. U MNE pomohl pangamin. ne tedy v té akutní fázi, tu jsem si musela odtrpět, ale z dlouhodobého hlediska. jedla jsem ho fakt několik měsíců (určitě aspoň půl roku) v té doporučené dávce (teď nevím, bylo to nějak kolem 12 tabletek na den), afty se mi nejdřív začaly hojit rychleji, pak vymizely na delší dobu, naposledy jsem je měla někdy před rokem (jsem pak měsíc jedla pangamin) a před tím několik let klid.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Afty - příčina? drti 22.3.2018 7:46
*Re: Afty - příčina? X__X 22.3.2018 7:59

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.