| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Kineziologie

8.10.2017 20:44:57 Marketa Konopaskova

Dobrý kineziolog

Dobrý den, hledám nějakého opravdu dobrého kineziologa. Jsem ze Svitavska, ale klidně dojedu i dál.
Před několika měsíci jsem začala chodit na kineziologii, začínalo se mi ulevovat. mám dlouhodobé psychické problémy. Jenže jsem to nakombinovala s EFT(po tom mi bylo pořádně zle a můj nervový systém se stáhl) a došlo k ""zamrznutí"". Ve stavu v jakém jsem teď nejsem schopná uložené emoce vypustit. A kinezioložka ke které jsem chodila mi s tím nedokáže pomoci. Pokud víte o někom, kdo je schopný stažený nervový systém uvolnit, když už člověk nemůže sám. Navíc mi tam ""visí"" otevřený problém, který chce ven a nemůže a je mi zle.
Pokud víte o nějakém nejlépe kineziologovi(prý dobrý kineziolog by si měl poradit i s takovýmto blokem, ale nejsem si jistá), popř. o někom jiném či nějaké technice jako náhradu za kineziologii.
Pozn. už jsem toho vyzkoušela taky víc, kinezka mi sedla, ale prostě jsem to přepískla.
Prosím pomozte. Díky Markéta
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Dobrý kineziolog Marketa Konopaskova 8.10.2017 20:44

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.