| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Alergie

25.8.2017 12:11:56 katkahlida

Alergologie - test na zádech

Dnes me ceka vyhodnocení testu na dermato - alergologii . Ted me testují na kosmetiku . Mam uz nějakou dobu problem s tim, ze mi najednou zčervenáji tvare a ukážou se žilky k tomu se přidá nekonečně slzeni oci . Ruzovka to pry neni pritom v CR tenkrat brala pani doktorka ster a rekla ze je to ruzovka dala nějakou masticku a byl klid ( take jsem přestala jist ve školní jídelně)snad do dvou dnu na skoro 2 roky. Tady ve fr se pan doktor usmál a rekl ze ruzovka to neni , ze ta by neustoupila tak rychle a neprokazuje se sterem. takze jsem asi pred 3 týdny poprvé kdyz to nastalo vzala antihistamika a najednou to ustoupilo krom teda toho ze ty tvare mam stale takove zilkate ale jen malinko vidim to snad jen ja a celkové mam hrubší kuzi na tvářích. Jsem si jistá ze to mam z jídla take jsem to rekla ze je to urcite jidlo , ale pan doktor me testuje na kosmetiku ikdyz se vubec nelicim a šampon používám amla coz je přírodní šampon. Vcera na me na netu skočil obrázek kde oblicej je takove zrcadlo vnitřních orgánu a tvare pry ukazuji na plíce a na dalsim obrázku teda zas bylo tenké střevo . Mate s tim nekdo zkušenost ze vyrážky nebo dermatitida ukázala na uplne jiny problem například streva?
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Alergologie - test na zádech katkahlida 25.8.2017 12:11
*Re: Alergologie test na zádech ...neviditelná... 25.8.2017 12:27
**Re: Alergologie test na zádech katkahlida 25.8.2017 12:32
*Re: Alergologie test na zádech ...neviditelná... 25.8.2017 12:33
**Re: Alergologie test na zádech katkahlida 25.8.2017 12:35
*Re: Alergologie test na zádech ...neviditelná... 25.8.2017 12:51
*Re: Alergologie test na zádech Koulička M 25.8.2017 20:22
**Re: Alergologie test na zádech katkahlida 25.8.2017 22:36

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.