| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Počítač a internet - různé

14.8.2017 18:32:33 rišulka

Rozumíte někdo gůglu?

Prosím vysvětlivky "jak pro hloupé".

Všechny fotky posílám do google disk, teď v novém telefonu mi to nabídlo google fotky, kde to uspořádává podle data, místa, dělá to samo alba atd. No fajn, aspoň je v tom pořádek. Ale já chci něco jiného. Já chci jednu fotografii z každé akce vložit do souboru ve wordu a pak vytisknout - jako zážitkový deník pro kluka, který si nic nepamatuje, ale žije na plné pecky že jo. Nevím si s tím rady, nabízí to jen sdílení a úpravy těch fotek, jinak ještě to postahovat přímo do pc - a to je to, co se mi nechce, protože jsem si původně myslela, že k tomu ten google má být - to budu mít fotky teda na disk, na fotky a ještě i ve složkách v pc?

Taky jiné věci od Google jsou k čemu, jak je využíváte? Aspoň ten kalendář bych si chtěla sladit s tím v telefonu - to jde ne? Ale jak?

Poradíte? Pište i rady, jak vlastně vůbec účet google využíváte.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Rozumíte někdo gůglu? rišulka 14.8.2017 18:32
*Re: Rozumíte někdo "gůglu"? margotka78 alias shit-roller 14.8.2017 18:42
*Re: Rozumíte někdo gůglu? Michal Karlik 14.8.2017 23:28
*Re: Rozumíte někdo gůglu? PetaJansa 16.8.2017 14:50

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.