| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Roztroušená skleróza

9.8.2017 11:49:11 Margarita24

Re: Zlomeniny nohou v Domově pro seniory-pokračování

Tiež mám mamku v Domove pre seniorov a keby sa jej toto stalo - a dokonca dvakrát, určite by som to riešila. Po prvé, vozík sa dá zabrzdiť, takže ho netreba pridržiavať pri prezliekaní. Po ďalšie, mamičku na vozíku mali poriadne posadiť na celú sedaciu plochu, zaistiť popruhom proti zosunutiu, ak ju chcú prezliekať na ňom. Nechápem, prečo ju neprezliekali na posteli, neraz som mamku prezliekala (je úplne imobilná) na posteli, kde nehrozí pád (dokonca prezliekala som ju aj na vozíčku, takže viem, čo hovorím a nechápem to, čo píšete - ako im mohla spadnúť!). Ja to vidím na hrubé zanedbanie odborných povinností, až na veľkú ľahostajnosť personálu, dokonca by mi bolo jedno, koľko ošetrovateliek tam "údajne" bolo, ak "vraj" boli dve, tak potom sú neschopné a nemajú to robiť. Čo hovoril lekár, nepýtal sa, ako sa to stalo? Veď to je týranie Vašej mamky. Ktovie, koľko starých ľudí v tom domove si ešte ublížilo "vďaka" personálu.. Oni sa neozvú, ale vy sa musíte ozvať, a byť konzekventný, aby sa to nezamietlo pod koberec. Neviem, pod akú ustanovizeň patrí uvedené zariadenie, ale ak z Vás riaditeľka robí blbcov, tak by som to riešila až u primátora a veľmi by som rozmýšľala o zverejnení v médiách. Hľadala by som iný domov, veď tam platíte nehoráznu sumu (okrem iného), tak za toto? Nemôže Vám to byť jedno, je to Vaša jediná mamka. Veľmi Vašu mamičku pozdravujem a držím palce :))
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Zlomeniny nohou v Domově pro seniory-pok... muska22 7.8.2017 17:31
*Re: Zlomeniny nohou v Domově pro senio... Pam-pela 7.8.2017 18:7
**Re: Zlomeniny nohou v Domově pro sen... Pam-pela 7.8.2017 18:9
**Re: Zlomeniny nohou v Domově pro sen... Modřinka 8.8.2017 13:35
*Re: Zlomeniny nohou v Domově pro senio... Fren 7.8.2017 18:36
*Re: Zlomeniny nohou v Domově pro senio... iiiiiiiiii 7.8.2017 18:40
*Re: Zlomeniny nohou v Domově pro senio... Koulička M 7.8.2017 19:0
**Re: Zlomeniny nohou v Domově pro sen... SleepWell 7.8.2017 19:50
**Re: Zlomeniny nohou v Domově pro sen... K_at 7.8.2017 21:33
*Re: Zlomeniny nohou v Domově pro senio... K_at 7.8.2017 21:32
*Re: Zlomeniny nohou v Domově pro senio... Monika 7.8.2017 22:11
*Re: Zlomeniny nohou v Domově pro senio... Margarita24 9.8.2017 11:49

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.