| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v tuzemsku

19.5.2017 15:55:04 Dari79

Re: Letní dovolená ve Špindlerově Mlýně

Absolvovali jsme loni, taky jsme bydleli ve špindlu, akorát že malý měl 5 roků, tj. postřehy...

Ve Špindlu už bych asi nebydlela, je to strašně přelidněné, pro mě to bylo prostě hrozně protivné, komerční atd.
Jinak jsme navštívili muzeum lego, to celkem šlo, ale platí se (i) za dospělého, takže táta se šel projít a já jsem se s dítětem "obětovala". Někteří spořivější rodiče tam dítě nechali a jen na něj chodili nakukovat.
Po špindlu a okolí jezdí výletní vláček, tak to jsme absolvovali - bylo to i s "přednáškou", dítě nám tam samozřejmě po chvilce usnulo, takže to bylo spíš pro nás...
Lanovkou na Medvědín a odtud dál pěšky, to je opravdu fajn... Akorát teda dole bylo horko a na lanovce děsně fučelo, takže určitě čepičku nebo bundičku s kapucí... Došli jsme teda jen "na vyhlídku", až k pramenům naše dítě jít odmítlo...

Výlet do Pece byla naprostá ztráta času, tolik lidí, co tam bylo, to byla naprostá tragédie... vstupenky na lanovku se snad nedají koupit na webu, nedalo se do Pece ani přijet, natož zaparkovat, na vstupenky byla fronta snad na 3 hodiny. Tak jsme to nestáli, šli jsme tam na bobovou dráhu, to se malýmu líbilo, jeli několikrát... Jinak je tam sice po Peci taky jakási interaktivní dětská stezka s úkoly, ale u každého bylo tak 10 dětí...

Jeden den hlásili silný déšť, tak jsme jeli radši do Liberce do toho IQ parku, tam teda taky byla hrůza lidí, ale malýho to celkem bavilo, vydržel tam dlouho...

Pak jsme jen tak chodili na procházky a po cestě domů do Safari ve Dvoře Králové...

Já už bych teda asi ve špindlu nebydlela, pokud budete mít s sebou auto, tak se dá dojet odkudkoli, mé povaze to teda fakt nesedělo.

Jinak pro větší děti těch atrakcí je ve Špindlu dost - na té pěší zóně - trampolíny, lanové centrum a tak.

Já nejvíc jsem osobně zklamaná, že jsem nenarazila na poctivé dobré domácí borůvkové knedlíky,radši bych fakt nějakou rodinnou chatu někde mimo "město". Kdyby někdo z holek napsal, kde přesně je to fakt dobré a poctivé a ne "turistické", tak by to byla velmi užitečná informace, ačkoli teda my tam asi pár let znovu nepojedem...
Odpovědět
Průběh diskuze (20 názorů)
Téma: Letní dovolená ve Špindlerově Mlýně TaJ 19.5.2017 10:32
*Re: Letní dovolená ve Špindlerově Mlýn... kambala pláááckááá 19.5.2017 11:5
**Re: Letní dovolená ve Špindlerově Ml... TaJ 19.5.2017 11:34
***Re: Letní dovolená ve Špindlerově ... kambala pláááckááá 19.5.2017 11:51
**Re: Letní dovolená ve Špindlerově Ml... Persepolis 19.5.2017 12:0
*Re: Letní dovolená ve Špindlerově Mlýn... luthienka 19.5.2017 11:8
*Re: Letní dovolená ve Špindlerově Mlýn... luthienka 19.5.2017 11:8
**Re: Letní dovolená ve Špindlerově Ml... Monika 19.5.2017 16:30
***Re: Letní dovolená ve Špindlerově ... TaJ 19.5.2017 16:48
*Re: Letní dovolená ve Špindlerově Mlýn... Carollyn 19.5.2017 11:10
**Re: Letní dovolená ve Špindlerově Ml... TaJ 19.5.2017 12:3
***Re: Letní dovolená ve Špindlerově ... Persepolis 19.5.2017 12:8
****Re: Letní dovolená ve Špindlerov... TaJ 19.5.2017 12:16
*Re: Letní dovolená ve Špindlerově Mlýn... Persepolis 19.5.2017 12:6
*Re: Letní dovolená ve Špindlerově Mlýn... Dari79 19.5.2017 15:55
**Re: Letní dovolená ve Špindlerově Ml... TaJ 19.5.2017 16:5
**Re: Letní dovolená ve Špindlerově Ml... TaJ 19.5.2017 16:9
**Re: Letní dovolená ve Špindlerově Ml... Persepolis 19.5.2017 22:34
***Re: Letní dovolená ve Špindlerově ... Termix 19.5.2017 23:0
***Re: Letní dovolená ve Špindlerově ... TaJ 19.5.2017 23:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.