| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dění na Rodině

5.1.2017 12:18:57 Mirek_

Nelíbí se mi mazání témat na Rodina.cz

Nelíbí se mi mazání témat na rodina.cz .
Jedině snad v případě, že zakladatel(ka) hned v úvodním příspěvku jasně napíše, že zamýšlí nechat téma smazat.

Ovšem i tak podle pravidel
http://www.rodina.cz/clanek6117.htm bod 5.

"Mazání diskuzních příspěvků nebo témat po jejich vložení do diskuze není možné."

Další úsek bodu 5
"Pouze ve výjimečných případech je možné hromadné mazání všech příspěvků konkrétního uživatele na vlastní žádost, a to pouze z vážných důvodů, ohrožujících bezpečnost uživatele jako je například pronásledování určitou osobou/osobami či nekalý konkurenční boj apod."
taky neříká nic o mazání tématu, pouze příspěvků jednoho uživatele. Ty mohou zůstat prázdné, aby se nenarušil strom ostatních příspěvků.

Jak to, že se mazání témat děje? Roni porušuje pravidla tohto serveru?

Je mi samozřejmě jasné, že nemám páky přimět admina či majitele, aby jejich slovo platilo.
Mohu pouze konstatovat, že se mi to jeví tak, že pravidla serveru jsou zde adminem porušována a že se mi to nelíbí. Howgh.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Nelíbí se mi mazání témat na Rodina.cz Mirek_ 5.1.2017 12:18
*Re: Nelíbí se mi mazání témat na rodin... Wicca + wička 5.1.2017 12:33
**Re: Nelíbí se mi mazání témat na rod... Binturongg 5.1.2017 14:41
*Re: Nelíbí se mi mazání témat na rodin... Fren 5.1.2017 12:38
*Re: Nelíbí se mi mazání témat na rodin... Lída+2 5.1.2017 12:53
**Re: Nelíbí se mi mazání témat na rod... Jana, 2/07+10/08+5/11 5.1.2017 14:15
***Re: Nelíbí se mi mazání témat na r... Inka ..|-.|-.-|.- 5.1.2017 14:16
*Re: Nelíbí se mi mazání témat na rodin... Cimbur 5.1.2017 16:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.