| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

31.12.2016 10:16:45 Sam01

PF 2017 pro starusky

Holky,
Rok zase utekl jako voda a je jasne, ze co bylo nejde zmenit. Nicmene za par hodin obratime list v kalendari a jedeme na novych galuzkach vstric dalsimu roku.

Tak vam preji do toho Noveho roku 2017 hodne stesti, zdravi a rodinne pohody. Moc rada bych si precetla, jak se vsechny mate, ze jste v poradku a vubec, ze je vsechno, tak, jak ma byt. Casto na vas myslim a na ty debaty tady. Cas hrozne rychle bezi a i ja uz mam jedno ditko dospele a druhe temer dospele. Vzpominam si na debatu, jak to tenkrat prozivala Janina a jaksi R delal ridicak, stehovani deti z domova atd. Tenkrat pro me strasne vzdalena doba a ted uz si dela ridicak muj syn a ja se zacinam bat, ze bude ridit bez meho "dohledu". Je mi jasne, ze vsechno je, tak, jak ma byt ze je mu 19, ale pro me to porad bude moje dite o, ktere mam strach. Doufam ze mi rozumite, jak to myslim. Nijak ho neomezuji, jen casto uvňitr sama sebe mam chut otocit strojek casu zpet. A nebo jindy jdu v noci- rano do kuchyne a v predsini stoji cizi boty.😃 Nekdy holcici, jiindy panske. To zalezi na okolnostech, jestli byl se slecnou nebo s kamosema na tahu.😀 A nejhorsi je, ze i ty slecny se tu stridaji. Sotva si na nejakou zvyknu uz je tu jina. 😀😀. Alespon ze ty kamarady ma uz roky stejne i kdyz jednou jsem priletela z prace domu a uprostred sedacky sedela nejaka manicka. Pry je to Honza ze skoly.😀 Volala jsem s manzelem rikala jsem mu to a on mi na to rekl" bud rada ze neudelal vecko a netekl ti mir s tebou vole". To me dostal.😀😀 No a holcicka mi uz taky vyrostla v temer 16-ti letou slecnu. Cas deli mezi skolu, uceni, brusleni, tanecni a poskrovnu mezi kamarady na, ktere nema chudak vubec cas. Porad je stejne hodna jako byla. Jinaku nas asi nic noveho neni. A co vy, jak se vam dari " starusky"?
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
PF 2017 pro starusky Sam01 31.12.2016 10:16
*Re: PF 2017 pro starusky Hortensie 1.1.2017 17:12

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.