| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dotazníky a průzkumy

23.11.2016 21:18:37 Veronika

Rozhovory: Problémy komunikace cizinců se sestrou ve zdravotnických zařízeních

Jmenuji se Veronika Trojanová a jsem studentkou oboru Ošetřovatelství ve vybraných klinických oborech zaměřených na pediatrii. Ráda bych Vás touto formou požádala, zda by jste byli ochotní poskytnout mi rozhovor (osobní, Skype) ohledně zkušeností a problémů, které jste zaznamenali při komunikaci ve zdravotnickém zařízení a u dětského praktického lékaře. Jednalo by se především o zkušenosti s dětskými zdravotními sestrami. Kritériem je jiná než Česká národnost. Především by se jednalo o Romy, Vietnamce a Ukrajince. Můžete mě kontaktovat zde, nebo na emailu verda.trojanova@seznam.cz
Mockrát děkuji. :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Rozhovory: Problémy komunikace cizinců s... Veronika 23.11.2016 21:18
*Re: Rozhovory: Problémy komunikace ciz... simiki+koťátko 03/07 23.11.2016 22:1
*Re: Rozhovory: Problémy komunikace ciz... magrata1 24.11.2016 7:48
**Re: Rozhovory: Problémy komunikace c... D.. 24.11.2016 16:15
***Re: Rozhovory: Problémy komunikace... magrata1 24.11.2016 21:57
***Re: Rozhovory: Problémy komunikace... -Commer- 25.11.2016 6:19

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.