| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Šoumenky

19.11.2016 16:18:59 Senedra

Re: Anekdoty ze života

Moje dcera takhle malovala na pětiletou prohlídku nějakou postavu. Namalovala krásnou princeznu se spoustou podrobností - oči, uši, obočí... a když jsem se mezitím starala o její roční sestru, tak přes hlavu a půlku trupu namalovala závoj. Před tříletou prohlídkou zase dokázala říct svoje jméno a příjmení, jméno ulice a dokonce číslo popisné. Na otázku, kde bydlí, odpověděla u doktorky " S maminkou a tatínkem."
Obě dcery provedly stejnou věc ( každá tedy jindy). Probudily se v noci, evidentně z nějakého snu a dožadovaly se velmi vehementně bačkůrek. Když jsme se zeptali proč je potřebují, tak odpověděly :" Na nožičky."
V autě jsme poslouchali CD jedné skupiny, která zpívala písničku o nějakém rozmarném zemanovi, který se nestaral o svoje poddané. Na dotaz, jestli dcera ( tehdy asi 9 let) ví, kdo to byl zeman, tak odpověděla :" Přece prezident."
Starší dcera je spíš takový ten tichý, klidný typ, ale občas něco provede. Jednou někam zašantročila klíč od skříně - problém byl v tom, že skříň už byla hodně stará a náhradní klíčky se nedaly sehnat. Poměrně vytočená jsem jí sdělila, že má velký průšvih. Upřela na mě své pomněnkové oči a odpověděla :" Ale já jsem malinká, já můžu mít jen malý průšvih."
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Anekdoty ze života Mili+2 19.11.2016 13:41
*Re: Anekdoty ze života withep 19.11.2016 14:1
**Re: Anekdoty ze života Venice+3 19.11.2016 14:10
**Re: Anekdoty ze života ...neviditelná... 19.11.2016 20:31
***Re: Anekdoty ze života Blanče 19.11.2016 21:37
*Re: Anekdoty ze života ...neviditelná... 19.11.2016 14:6
*Re: Anekdoty ze života Senedra 19.11.2016 16:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.