| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Kočka

1.11.2016 11:07:09 Rosina

Počůrávající se kocour

Máme už dva měsíce doma dva kocoury, přinesené z útulku.Brali jsme si je s doporučením, že jsou relativně klidní a čistotní, doma s nimi není v tomto ohledu větší problém - čůrat i kakat chodí na záchůdek. Ale jeden z nich se nám už dvakrát počůral na čerstvě vypraný molitanový pelíšek. Dostal na zadek, pelíšek jsem teď podruhé už vyhodila, protože jsem usoudila, že proti němu může mít nějaké výhrady a že má dost jiných míst na spaní. A dnes jsem našla počůraný čerstvě vypraný koupelnový kobereček. Nevím, jestli ho nějak neprovokuje vůně pracích prostředků - to by byl ale problém, často tu mám v koši vyprané prádlo, jestli to není pokus o značkování - kocourovi je cca 8 měsíců a dosud kastrovaný není.Kastraci v plánu máme, jen nevím, jestli je už čas. Kočkoznalci prosím poraďte.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Počůrávající se kocour Rosina 1.11.2016 11:7
*Re: Počůrávající se kocour ...neviditelná... 1.11.2016 11:15
*Re: Počůrávající se kocour Mortadela 1.11.2016 11:16
*Re: Počůrávající se kocour Binturongg 1.11.2016 12:29
*Re: Počůrávající se kocour Carollyn 1.11.2016 12:35
*Re: Počůrávající se kocour *Owls* 1.11.2016 12:36
*Re: Počůrávající se kocour Tarsis 1.11.2016 13:1
*Re: Počůrávající se kocour Rosina 1.11.2016 22:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.