| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Kočka

21.8.2016 19:08:09 Koulička M

Jak se sžila prvorozená kočka s přivandrovalci z útulku

Onehdá jsem se tu vyptávala, co nás může čekat, že plánujeme ještě jedno koťátko a co raději, jestli ještě jednu kočičku nebo kocourka. Plán byl - nějaká hodná kočička. A jen jedna!!!

K naší tříleté čičině (z útulku) jsme nakonec přibrali dvojčata, kocoury (z útulku), kde je zachránili z popelnice. Museli jít do adopce spolu, jeden blbě vidí a druhý mu dělá "vodiče". Příchod byl drsnej, její veličenstvo prskalo, syčelo, šíleně mi poškrábala ruce, ale ke koťatům se ani nepřiblížila. Já večer odfrčela na noční a páníček uplácel šunkou. Ráno jsem prťata našla rozvalený na letišti, její veličenstvo na palandě u dítěte a páníček se lámal na gauči - prý se bál, že je zalehne ~t~ A tím to začalo. Ještě ten den se všichni vzájemně očuchali a zjistili, že spojenectví bude prospěšné pro všechny mňoukající obyvatele bytu. Starší ségra velmi rychle ukázala prckům, kam všude se dá lézt, co se dá kde shodit a oni jí za to přibrali do bytové demoliční jednotky. Ona jim ukázala, jak se nejlépe rozvalit na posteli, aby se k nim už páníčkové nevešli, oni jí naučili hrát na honěnou ve tři ráno. Ona jim ukázala, jak se opovržlivě tvářit na misku s granulema (z útulku nám je dávali s tím, že jsou na granulích a kapsičku mají jen jednou denně napůl jako mlsek) oni jí ukázali, jak s nevinným výrazem ožužlávat nové páníčkovi kožené boty. Dnes je to desátý den, co je máme a je to paráda. Díky bohu si sedli, všichni tři společně plení zásoby kapsiček (za těch 10 dní sežrali zásobu plánovanou na měsíc), spokojeně tloustnou a přetváří byt k obrazu svému. Zatím vše přežívá, včetně televize, kterou shodili hned druhou noc. Už jsme se naučili podle smradu rozpoznat, kterej z nich byl zrovna na bedýnce (vzpomínám na diskuzi, kdy se očekávala teta na návštěvu a kotě šíleně zavánělo - jo, je to fakt šílenej smrad), už je rozlišíme i podle vrnění a co je nejlepší, od té doby, co jsou kluci s námi, mi nepřibyl (mimo těch z prvního dne) už žádný škrábanec od velitelky našeho kočičího komanda.

Jo a řeším vlastně jednu neřešitelnou věc, JAK DRBAT DVOUMA RUKAMA NAJEDNOU TŘI KOČKY????
Odpovědět
Průběh diskuze (14 názorů)
Téma: Jak se sžila prvorozená kočka s přivandr... Koulička M 21.8.2016 19:8
*Re: Jak se sžila prvorozená kočka s př... Ráchel, 3 děti 21.8.2016 19:20
**Re: Jak se sžila prvorozená kočka s ... Ráchel, 3 děti 21.8.2016 19:21
***Re: Jak se sžila prvorozená kočka ... Koulička M 21.8.2016 20:6
*Re: Jak se sžila prvorozená kočka s př... Mia 21.8.2016 19:26
*Re: Jak se sžila prvorozená kočka s př... BIGLICE 21.8.2016 19:27
**Re: Jak se sžila prvorozená kočka s ... Koulička M 21.8.2016 20:33
*Re: Jak se sžila prvorozená kočka s př... K_at 21.8.2016 19:30
**Re: Jak se sžila prvorozená kočka s ... nordica 21.8.2016 20:18
***Re: Jak se sžila prvorozená kočka ... Koulička M 21.8.2016 20:36
*Re: Jak se sžila prvorozená kočka s př... fisperanda 21.8.2016 20:32
**Re: Jak se sžila prvorozená kočka s ... Koulička M 21.8.2016 20:42
***Re: Jak se sžila prvorozená kočka ... elindra 21.8.2016 23:12
*Re: Jak se sžila prvorozená kočka s př... Delete 21.8.2016 23:19

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.