| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Šití a pletení

9.8.2016 15:43:14 ha.va.na

Bavlněné plenkové kalhotky pro dospělé

Děvčata, pokud téma vkládám do jiného chlívečku, omlouvám se, ale vzhledem k tomu, že se jedná o šití konkrétní věci, rozhodla jsem se pro kroužek šití.
Potřebovala bych se poradit s někým, kdo má zkušenost se šitím bavlněných plenkových kalhotek. Zřejmě je na trhu díra, tyto věci se prodávají pro miminka, ale nepovedlo se mi nic podobného sehnat pro babičku. Klasické jednorázovky jsou katastrofa, kterou už řešíme tři měsíce a bez výsledku. Potřebuji vymyslet něco, do čeho babičku zabalím, aby se jí konečně zhojila alergie. Možná je to jednoduchá záležitost, ale nějak se mi nechce moc experimentovat, na to jsem příliš unavená z celé té péče. Chtěla bych zajistit něco, co už konečně bude fungovat. Nemám střih a nevím ani, jak se do takových kalhotek pustit. Kdyby snad někdo byl ochotný pomoci radou nebo je rovnou ušít, byla bych nesmírně vděčná.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Bavlněné plenkové kalhotky pro dospělé ha.va.na 9.8.2016 15:43
*Re: Bavlněné plenkové kalhotky pro dos... Kukurice29+3. 9.8.2016 16:11
*Re: Bavlněné plenkové kalhotky pro dos... daba+holčička 9.8.2016 16:25
**Re: Bavlněné plenkové kalhotky pro d... ha.va.na 9.8.2016 16:58
***Re: Bavlněné plenkové kalhotky pro... kachna_ 9.8.2016 19:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.