| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Děti a zubař

3.8.2016 20:26:46 Hanka 75

senyum clinic

Ahoj,

včera jsem tu hledala kontakty, některé už nebyli aktuální nebo měli plný stav.
Narazila jsem ale na Senyum clinic, Praha 2 u Pavláku, dnes jsme absolvovali vrtání zoubku s mladším školákem, který nechtěl jinde otevřít pusu a už k nim budeme nadále chodit.
Narazili jsme tam v podstatě náhodou na doktora Jaroslava Knapa a Tomáše Kalába a byli jsme spokojeni, byli oba k dítěti příjemní, vstřícní, klidní. Vrtání bylo v lokální anestezii, dáseň něčím potřeli a pak píchli injekci (o té jsme dítěti neřekli, bylo mu řečeno, že se musí vydržet ten znecitlivující polštářek, že to bude tlačit, dítě to zvládlo skvěle). Přístup celého personálu se mi líbil, tak sem dávám další kontakt, pro toho, kdo bude řešit podobný problém jako my..:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
senyum clinic Hanka 75 3.8.2016 20:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.