| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Zahraniční politika a události

28.6.2016 21:14:18 iiiiiiiiii

Británii chyběl Mádl s Issovou

http://zpravy.idnes.cz/brexit-rozdelil-rodiny-0vn-/zahranicni.aspx?c=A160628_104928_zahranicni_san

Mladí lidé teď svým rodičům a prarodičům vyčítají, že je zradili a zničili jejich budoucnost. „Moje matka hlasovala pro odchod z EU, protože tady nechce žádné nebritské občany. Navzdory tomu, že jsme s bratrem důrazně vysvětlovali naše důvody pro setrvání v Unii, si vybrala odchod, protože nemá ráda místní asijskou populaci. Nedává mi to smysl,“ popsal osmadvacetiletý Jamie pro deník The Guardian.
Podobně se vyjadřuje i jednadvacetiletá Stephanie. Také její rodiče volili - na rozdíl od ní - brexit. „Moji rodiče zcela odmítli nahlížet na věci z jiného úhlu pohledu. Záměrně si špatně vykládali můj názor nebo ho úplně shodili. (...) Ačkoli své rodiče miluji, tohle referendum mi je ukázalo v jiném světle - jako lidi, kteří nejsou ochotni naslouchat názorům druhých,“ uvedla Stephanie.
Většina mladých lidí se shoduje, že je zklamalo zejména sobectví jejich rodičů a lehkost, s jakou hazardovali s jejich budoucností. „Dokonce jsem se v nich snažila vyvolat pocit viny: je to naše budoucnost, vy máte svou práci, život a hypotéku, ale oni žili už před EU. Vědí, jaké to je a tvrdí, že všechno bude v pořádku,“ popsala dvaadvacetiletá Becky pro BBC.
----------------------------------------------------------------------
Britové podcenili předvolební kampaň a nepozvali J. Mádla s M. Issovou, aby "bábě a dědkovi" vysvětlili, jak mají volit ~6~
Je zajímavé, že v volbám přišlo 36% voličů ve věkové skupině 18 - 24 roky. Nespokojená mládež by teda spíše než rodičům měla spílat svým vrstevníkům.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Británii chyběl Mádl s Issovou iiiiiiiiii 28.6.2016 21:14
*Re: Británii chyběl Mádl s Issovou kreditka 28.6.2016 21:19
**Re: Británii chyběl Mádl s Issovou iiiiiiiiii 28.6.2016 21:26
**Re: Británii chyběl Mádl s Issovou ...neviditelná... 29.6.2016 8:4
*Re: Británii chyběl Mádl s Issovou ...neviditelná... 28.6.2016 21:38
*Re: Británii chyběl Mádl s Issovou Tizi 28.6.2016 22:33
*Re: Británii chyběl Mádl s Issovou Ruth 29.6.2016 5:59
**Re: Británii chyběl Mádl s Issovou Dana 29.6.2016 6:53
*Re: Británii chyběl Mádl s Issovou Kafe 29.6.2016 8:31
*Re: Británii chyběl Mádl s Issovou Girili 29.6.2016 15:19
*Re: Británii chyběl Mádl s Issovou Markéta 30.6.2016 8:12

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.