| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vybavení pro děti - ostatní

30.5.2016 16:15:33 Tragika

Power surfer

Syn si přeje k desátým narozeninám Power surfer. Ještě před týdnem jsem netušila, co to je. Jezdí tady na něm celkem dost kluků, ale... Vzhledem k tomu, že syn nikdy nestál ani na skateboardu, mám pochyby, že se na tomto stroji udrží. Už jsme stáli před regálem a manžel prohlásil, že se nic takového kupovat nebude, protože je to životu nebezpečné.~e~
Nakonec jsem jezdítko zakoupila i s chrániči, ale začínám mít obavy, jestli z dárku nevyplynou jen nepříjemnosti a úrazy. Potřebovala bych vědět, za jak dlouho se vaše děti na power surferu naučily jezdit, nebo zda vám leží zaprášený v rohu pokoje. Při nejhorším ho synovi nedám, nechám si dárek na pozdější dobu, nebo ho věnuji většímu a pohybově zdatnějšímu dítěti. ~d~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Power surfer Tragika 30.5.2016 16:15
*Re: Power surfer Vítr z hor 30.5.2016 16:18
**Re: Power surfer Tragika 30.5.2016 16:38
**Re: Power surfer Anni&Annika 30.5.2016 21:38
*Re: Power surfer Kukurice29+3. 31.5.2016 7:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.