| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Šoumenky

28.5.2016 7:13:30 kysnutá knedla

A to som si myslela, že Rodinu nijak zvlášť neprežívam...

A ejha! Pred chvíľou som sa zbudila na to, že sa v mojom "nočnom kine" objavili 2 postavy z Rodiny.cz, ešte k tomu mne úplne neznáme, tj nikdy sme sa osobne nestretli!

V skratke dej: kamarátka (reálna) mi ukázala, kam si Alraune (?!) odkladá klúč od bytu, a tam som si ho mala večer vyzdvihnúť. So synom som sa do jej bytu dostala neskoro v noci, potichu sme si ľahli k nej na posteľ (manželskú, spala tam sama) a spali by sme asi až do rána, keby ma nezbudilo kašlanie. Alraune, prepáč mi to prosím, ale asi si trochu zvracala. Nie moc, spala si totiž ďalej. Ja som zistila, že aj tak už je dost hodín, o chvílu musím íst preč, tak som potichu zbudila syna, dali sme Ti "našu" - čistú perinu a ticho sme sa vytratili.
Myslela som, že som taktná, ked som Ťa s haló nebudila a nestrápnila Ťa, potom som si však uvedomila, že tá špinavá zložená kopka (perina) na podlahe vyzerá, že je naša. Tak som v priebehu dňa zase šla do bytu a chcela to upratať. Pri tej príležitosti som si prezrela Alraunin byt - bol velmi malý, 1+1, a všade boli cédečká, na ich prehrávanie tam mala rovno dve velmi objemné veže (aké boli kedysi), okrem toho 2 gitary. Pritom som skor čakala hromadu kníh. A u postele mala plechovky od dvoch pív a flašku od vína ~t~

Cestou z bytu som stretla Mandelinku, ktorá mala krátkeho blonďatého ježka (netuším, aké má vlasy v reále), oblečená bola dost rockersky a tancovala na chodbe. A vobec nebola trápna, pamatám jak som si vravela, že takto tancovat som vždycky chcela ~t~

To bolo prvýkrát za tých x rokov, čo sem chodím, že sa mi o niekom snívalo. Ako to máte v tomto smere Vy?
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
A to som si myslela, že Rodinu nijak zvl... kysnutá knedla 28.5.2016 7:13
*Re: A to som si myslela, že Rodinu nij... sylvaina 28.5.2016 7:28
*Re: A to som si myslela, že Rodinu nij... sylvaina 28.5.2016 7:28
*Re: A to som si myslela, že Rodinu nij... fisperanda 28.5.2016 7:53
*Re: A to som si myslela, že Rodinu nij... ...neviditelná... 28.5.2016 8:0
*Re: A to som si myslela, že Rodinu nij... Zufi. 28.5.2016 8:14
*Re: A to som si myslela, že Rodinu nij... K_at 28.5.2016 9:11
*Re: A to som si myslela, že Rodinu nij... Gladya, bývalá dasa, 28.5.2016 10:40
*Re: A to som si myslela, že Rodinu nij... kambala pláááckááá 28.5.2016 12:23
*Re: A to som si myslela, že Rodinu nij... Alraune 28.5.2016 13:24
*Re: A to som si myslela, že Rodinu nij... ...neviditelná... 28.5.2016 18:42
**Re: A to som si myslela, že Rodinu n... kysnutá knedla 28.5.2016 19:6
***Re: A to som si myslela, že Rodinu... ...neviditelná... 28.5.2016 19:40
*Re: A to som si myslela, že Rodinu nij... zen 28.5.2016 22:38
*Re: A to som si myslela, že Rodinu nij... Kalamity YANKA 29.5.2016 18:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.