| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Alergie

24.5.2016 10:27:52 Lonai

Alergická reakce?

Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s alergickou reakcí, která se projevuje jako "opařený" jazyk. Nebo si to vsugerovávám? Nikde na netu jsem o podobné reakci nic nenašla.
Prvně jsem si toho všimla před cca 2 roky - po čočce. Nejprve jen ten jazyk - zpočátku jsem si myslela, že jsem snědla něco horkého, pak mi začalo i škrábat v krku. Tak jsem ji prostě přestala jíst.
Ale minulý týden se mi to stalo znovu. Znecitlivělý jazyk a začalo mi i dost bolet v krku a hůř se mi polykalo. To ale fakt nevím, po čem. Měla jsem chleba se šunkou a kávu s mlékem. A jablečný džus (takže jsem nakonec usoudila, že to bude po tom džusu - tuhle značku jsem měla poprvé, na jablka alergii nemám).
Jen prostě nevím, jestli je to projev alergie, nebo ne.

Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Alergická reakce? Lonai 24.5.2016 10:27
*Re: Alergická reakce? Lída+2 24.5.2016 11:9
*Re: Alergická reakce? Milá Sally... 24.5.2016 14:25
**Re: Alergická reakce? vertigo 24.5.2016 17:30
*Re: Alergická reakce? Len 24.5.2016 14:30
*Re: Alergická reakce? Leny+3 24.5.2016 15:2
**Re: Alergická reakce? Lonai 24.5.2016 20:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.