| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Rodinné finance

7.4.2016 11:04:26 Mapat

Banka s lepšími kurzy

Předchozí diskuse mě inspirovala k dotazu - která banka má výhodnější kurzy? Někdo v diskuzi zmínil, že mBank má nevýhodný kurz. Mám v mBank podnikatelský účet, chodí mi na něj platby v CZK, kartou z něj platím nákupy materiálu za EUR. Před časem jsem studovala nabídky jiné nízkonákladové banky, kurz měli myslím lepší, ale zase tam byl poplatek za kartu a z nedostatku času jsem to pak už nějak nedopočítala, jestli se to vyplatí přejít nebo ne.
Samozřejmě bych si mohla sednout, shromáždit ceníky bank a strávit porovnáváním nabídek celé odpoledne, protože někdo má lepší kurz, někdo poplatky, někdo vyšší paušál bez poplatků, ale zeptám se nejdřív tady, jestli někdo neřešil stejný problém a nedošel porovnáním k nějakému výsledku? Předem děkuji, pokud mi někdo ušetří čas nebo se podělí o zkušenosti, o které bance ani neuvažovat.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Banka s lepšími kurzy Mapat 7.4.2016 11:4
*Re: Banka s lepšími kurzy simiki+koťátko 03/07 7.4.2016 12:4
*Re: Banka s lepšími kurzy Fren 7.4.2016 12:36
**Re: Banka s lepšími kurzy ,.,.,, 7.4.2016 12:42
***Re: Banka s lepšími kurzy Fren 7.4.2016 12:57
***Re: Banka s lepšími kurzy simiki+koťátko 03/07 7.4.2016 13:35
*Re: Banka s lepšími kurzy ,.,.,, 7.4.2016 12:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.