| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Mobilní telefony

31.3.2016 20:00:13 terapeutka

U nového mobilu se zaměňují kontakty

Budu moc ráda, když mi někdo dokáže poradit nebo mě třeba nasměrovat na nějaké odbornější fórum, kde by poradit mohli (googlila jsem, ale nic funkčního jsem nenašla).

Mám měsíc starý-nový mobil, dotykový Samsung. Poslední dva/tři dny pozoruju, že se mi na displeji ukazuje jiné číslo/jméno kontaktu, než které skutečně vytáčím (případně které mi volá) ... pro ilustraci: Chci volat Petrovi, najdu si v kontaktech jeho číslo, ťuknu na vytáčení a na displeji se objeví " vytáčím Daniel" ??? přitom se skutečně dovolám Petrovi, jen to zobrazení jména+ čísla je matoucí. Nebo mi zvoní mobil a vidím, že "Volá Marcela" přijmu hovor- a ona je to třeba Babička ~e~ . U manžela mám nastavené jiné vyzvánění- takže poznám, že mi volá on, ale na displeji se píše, že mi volá "Soused" ~t~ a takhle pořád, u příchozích i odchozích hovorů. I u sms jsou chybně přiřazené kontakty.

Je to dost matoucí, což asi pochopíte ~d~ Všechny hovory už přijímám se slovem "Prosím" nebo "Ano?" , protože nevím, jestli můžu říct Ahoj nebo spíše Dobrý den...

Nenapadá vás, kde se stala chyba? V prvních týdnech fungoval mobil bez problémů, toto pozoruju opravdu max. poslední tři dny a děje se to v 90% odchozích/příchozích hovorů.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: U nového mobilu se zaměňují kontakty terapeutka 31.3.2016 20:0
*Re: U nového mobilu se zaměňují kontak... Dari79 31.3.2016 20:16
*Re: U nového mobilu se zaměňují kontak... ...neviditelná... 31.3.2016 20:37
**Re: U nového mobilu se zaměňují kont... margottka 31.3.2016 20:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.