| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Domácnost - jak co vyčistit

3.2.2016 20:20:09 Majákova

Jak vyčistit sedačku s teflonovou úpravou?

Před třemi lety jsem se nechala zlákat na novou sedačku s teflonovou potahovou látkou s efektem Aqua Clean. Byla všude vychvalovaná pro velmi snadnou údržbu, čištění pouhou vodou. Cena této potahové látky byla vysoká...z látek nejdražší, prý vysoce odolná. Koupila jsem si tedy sedačku ve světe béžové barvě, když se tak snadno udržuje, ale stejně jsme používali na sedáky deky. Sedačka se tedy udržuje hrozně. Zažírá se do ní prach, který vůbec nelze snadno vysát. Zabarvuje se od riflí a nekvalitních tmavých barev. Momentálně tu mám paní, která mi ji čistí čističem Karcher. Prachu z ní jde spousta, ale fleky ne a ne pustit a ani všechen zažraný prach nejde ven, už se tady s tím pachtí přes dvě hodiny.

Máte prosím někdo s čistěním těchto potahových látek zkušenost? Předem děkuji.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Jak vyčistit sedačku s teflonovou úpravo... Majákova 3.2.2016 20:20
*Re: Jak vyčistit sedačku s teflonovou ... Epepe 4.2.2016 8:46
**Re: Jak vyčistit sedačku s teflonovo... marva 4.2.2016 8:51
***Re: Jak vyčistit sedačku s teflono... Majákova 4.2.2016 9:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.