| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Nákup a prodej přes internet

28.1.2016 16:45:01 kreditka

Nákup na Aukru

Prosím o pomoc.... vlezla jsem dnes na aukro podívat se po věci, kterou potřebuji... no našla a s horkou hlavou dala do košíku a zakoupila - jenže na aukru jsem nikdy nic nekupovala, takže nejsem nijak zaregistrovaná apod. dala jsem nákup bez registrace, vše probíhalo ok až do doby kdy mi přišlo že pro detaily dohody mám kontaktovat prodejce....no a v tom je zakopaný pes... JÁ NEVÍM JAK - email na něj nemám, na aukru se mi zobrazuje jen jeho nick... a já si teď můžu nadávat akorát do debilů do čeho jsem se zase pustila... danou věc chci peníze problém nejsou, ale nevím co mám teď dělat, jestli se mi prodejce ozve, kam mám poslat peníze apod. prosím o radu......jako na potvoru mi kamarádky vysvětlily že proto raději kupují věci jinde - no rada nad zlato... tak to zkouším tady. Jednak o tu věc mám opravdu zájem a navíc nerada bych svojí tupúostí přidělala starosti prodejci ~7~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Nákup na Aukru kreditka 28.1.2016 16:45
*Re: Nákup na aukru LogZa 28.1.2016 17:10
*Re: Nákup na aukru Laurenka 28.1.2016 17:18
*Re: Nákup na aukru Katka 28.1.2016 21:0
*Re: Nákup na aukru kreditka 29.1.2016 14:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.