| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zaměstnání

13.12.2015 15:07:56 Moucha tse-tse

Náplň práce v infocentru

Je tu někdo kdo pracuje v infocentru? Práci sice mám, ale tohle by mě bavilo mnohem víc. Bude výběrové řízení, zkusím to, ani nevím kolik je zájemcu. Požadují AJ a NJ. Kdysi jsem se učila němčinu, ale už si nic nepamatuju. To je pro mě dost nevýhodná pozice, ale ostatní myslím celkem splňuji, znalost regionu, práce s lidmi atd..Budu ráda ze vaše zkušenosti, zajímalo by mě, jaké je to ve státním sektoru, takové ty praktické věci, jako jestli se dostanou na oběd, jak se předpokládá že se budou automaticky dělat přesčasy atd.. V současný práci to celkem jde, mám skvělou kolegyni, volno mám když potřebuju, na oběd se dostanu. Moje současná práce má ale v pracovní náplni jeden dost výrazný mínus. Kvúli tomu uvažuju že bych odešla, ale teď váhám, nejistota, jestli bych to zvládla, přece jenom tady vím na čem jsem, kolegyně a vedení se ke mě chovají slušně.. Nevím.. poraďte díky.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Náplň práce v infocentru Moucha tse-tse 13.12.2015 15:7
*Re: Náplň práce v infocentru Katka. 13.12.2015 15:19
*Re: Náplň práce v infocentru Fren 13.12.2015 15:22
*Re: Náplň práce v infocentru Ivča  13.12.2015 15:27
*Re: Náplň práce v infocentru Ropucha + 2 13.12.2015 16:11
*Re: Náplň práce v infocentru radka 14.12.2015 8:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.