| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Společenské hry

8.12.2015 22:54:05 Boubí

Hry Osadníci z Katanu a Námořníci - rozšíření

ahoj, může mi prosím někdo poradit ohledně kompatibility různých verzí Osadníků a rozšíření? Máme doma už asi 9-10 let základní verzi Osadníků, hrajeme teď už i s dětmi, baví je to. Objednala jsem teda k Vánocům rozšíření (Námořníci), ale ejhle - nevšimla jsem si, že je tam kdesi napsané, že tato nová verze rozšíření je kompatibilní pouze s novou, plastovou verzí těch základních Osadníků. Nevíte někdo, jestli to opravdu nejde hrát dohromady s tou starou verzí? A čím se to vlastně od sebe přesně liší? Kupovala jsem to přes internet a mám to ještě možnost vrátit, ale kdyby to přece jen nějak šlo zkombinovat, byla bych moc ráda. Nevíte někdo, prosím prosím? Díky moc za odpovědi.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Hry Osadníci z Katanu a Námořníci - rozš... Boubí 8.12.2015 22:54
*Re: Osadníci z Katanu a Námořníci - ro... Mishula 8.12.2015 22:58
*Re: Osadníci z Katanu a Námořníci - ro... Termix 8.12.2015 23:1
**Re: Osadníci z Katanu a Námořníci - ... Mishula 8.12.2015 23:6

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.