| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Společenské hry

28.11.2015 22:50:33 Roya

Prosím znáte někdo tuto hru?

Nemůžu si vzpomenout na název stolní hry, kterou jsem jednou hrála a pak ji někde na internetu našla. Je to velký plán s různými obrázky symbolizujícími nějakou oblast života (práce, city, země, velikost, tvar, barva apod.). K tomu jsou karty, na kterých jsou napsány různé osobnosti nebo události, věci, a jeden hráč si takovou kartu vytáhne, vybere si jednu z možností tam napsaných (třeba Bridget Jones), a pak mlčky pokládá barevné značky (každá barva zase něco znamená) na ty symboly na herním plánu, které tu vybranou možnost charakterizují - ostatní hráči nahlas říkají, co si myslí, že on tím chce říct, a snaží se co nejdřív uhodnout, o co přesně se jedná. Vím, že můj popis je hodně mlhavý, je to už dlouho, co jsem ji hrála. Je to docela náročné na myšlení. Nevíte náhodou někdo, kterou hru jsem to popisovala? Myslím, že to byl jednoslovný název.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Prosím znáte někdo tuto hru? Roya 28.11.2015 22:50
*Re: Prosím znáte někdo tuto hru? Violetina 28.11.2015 23:14
**Re: Prosím znáte někdo tuto hru? Roya 28.11.2015 23:34
**Re: Prosím znáte někdo tuto hru? withep 29.11.2015 4:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.