| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Bezlepková dieta, celiakie

26.11.2015 8:08:23 Tuliša

nejasnosti ohledně celiakie

Mám takový dotaz pro zkušené: dělali mi test na celiakii, kde mi hodnoty IgA vyšly 4 při toleranci 0-1. Obvoďačka se tvářila, že je to dost vysoké a že to určitě bude celiakie a poslala mě na gastro. Tak se doktorka tvářila dost nepříjemně, že to vysoké není a že se mohli v laboratoři splést. Nicméně pak mi dělala vyšetření tenkého střeva a biopsii a říkala, že už tam mám lehké vyhlazování střeva a že si myslí, že to možná celiakie bude, ale že se uvidí až podle výsledků za 3 týdny. Mám dva dotazy - proč bych měla hodnotu 4 při toleranci do 1, když by to nebyla celiakie a proč bych měla vyhlazování střeva, když by to nebyla celiakie? Ta gastroložka říkala, že je to teď děsná móda a že nedělají nic jinýho než vyšetřují celiakii. Tak snad jsem si ty problémy nevymyslela a není můj životní cíl se nesmít pořádně najíst...
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Téma: nejasnosti ohledně celiakie Tuliša 26.11.2015 8:8

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.