| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vlasy

25.11.2015 16:49:27 Arka

Po barvení se barva u kořínků vlasů změní

Ahoj!
Prosím o radu zejména kadeřnice a ty, které mají zkušenosti z barvením. Mám šikovnou holičku, hezky stříhá, léta mi dávala přeliv kvůli pár šedým vlasům. Mezi jednou a druhou návštěvou holičky mi najednou zešedla strašná spousta vlasů. Po překonání deprese ~;) mi na ně dala poprvé barvu – studená hnědá, stejná, jako byl přeliv, ale u kořínků, cca 2 cm jde barva po pár dnech do zrzava. Stalo se to i po druhém i třetím barvení (teď). Podle holičky se s tím nedá nic dělat, prý je to pigment, že s přelivem nezvítězí, ale s barvou ano. Mě se to nelíbí, něco s tím dělat chci. Máte nějaké tipy, jak zabránit tomu, aby byly vlasy u kořínků rezavé?
Díky za radu :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Po barvení se barva u kořínků vlasů změn... Arka 25.11.2015 16:49
*Re: Po barvení se barva u kořínků vlas... Haki 25.11.2015 19:40
*Re: Po barvení se barva u kořínků vlas... lenka 26.11.2015 7:14
*Re: Po barvení se barva u kořínků vlas... holka anonymka 26.11.2015 9:56
**Re: Po barvení se barva u kořínků vl... Arka 26.11.2015 10:37
*Re: Po barvení se barva u kořínků vlas... Lenka Pražanda 27.11.2015 11:33
**Re: Po barvení se barva u kořínků vl... Arka 27.11.2015 12:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.