| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vlasy

9.11.2015 8:09:10 Sabika a ďáblové

Alergická reakce na barvu na vlasy

Ahoj holky,stalo se některé z vás,že po nabarvení,konkrétně tmavší barvou od Palete,vám vyskočila nějaká alergická reakce?
Už léta používám Paletku a na moje skoro šediny,většinou tmavé barvy,ptž.jsem přírodně tmavý fototyp a vlasy jsem mívala tmavěhnědé.
Včera jsem zaexperimentovala a koupila si nějaký módní odstín černomodré a do rána jsem nespala.Kůže mě svědí,cítím ze zadu malé otoky,kterých se nemůžu moc dotknout,pokračuje to mírně za uši.Ani učesat se moc nemůžu.
Stalo se to něktéré zvás,na jakoukoliv barvu?
Zarazilo mě,že ji používám léta a teď tohle,příště už se ji bojím koupit.
Dělám v kanceláři,hodně cestuji pracovně,takže vzhled bohužel musí být na prvním místě...
Doma jsem našla prášky na alergii,tak jsem si jeden dala,malinko ustupuje to svědění.Hledala jsem na netu a právě tam hodně v lékarnách doporučovali mast a prášek proti alergii.
Jako není to nic dramatického,k lekáři s každou prkotinou nechodím,ale zajímalo by mě,zda se to stalo/stává některé z vás a popřípadě doporučte nějakou značku barvy na vlasy,která je v pohodě.
p.s. Testy na kůži si dělávám pořád,ale jen na předloktí a nikdy nic ...
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Alergická reakce na barvu na vlasy Sabika a ďáblové 9.11.2015 8:9
*Re: Alergická reakce na barvu na vlasy jana 9.11.2015 8:20
**Re: Alergická reakce na barvu na vla... CisloPi 9.11.2015 9:2
*Re: Alergická reakce na barvu na vlasy Černá kronika 9.11.2015 9:17
**Re: Alergická reakce na barvu na vla... Sabika a ďáblové 9.11.2015 9:43
**Re: Alergická reakce na barvu na vla... Sabika a ďáblové 9.11.2015 9:45
*Re: Alergická reakce na barvu na vlasy 2.10xb-116 9.11.2015 9:58
**Re: Alergická reakce na barvu na vla... Sabika a ďáblové 9.11.2015 10:5
**Re: Alergická reakce na barvu na vla... Slonisko 9.11.2015 17:25
*Re: Alergická reakce na barvu na vlasy magda 9.11.2015 17:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.