| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

13.10.2015 17:37:12 Dari79

Nouzové hodinky s lokátorem

Zajímavá věc

Hodinky, co dlouhým stiskem samy "volají" na přednastavené telefonní číslo sms a navíc dokážou lokalizovat nositele - tj. mají integrovanou simku, kde když napíšete sms, hodinky vám pošlou gps souřadnice...

Tj. když se vám ztratí alzheimerová babička nebo dítě nezvedá mobil a mají hodinky na ruce, můžete si smskou zkontrolovat, kde jsou - příp. když dítě někdo unese nebo se ztratí a má je na ruce, může to zmáčknout a vy víte, kde ho máte hledat...

moc to ani nestojí

třeba

http://shop.alienmode.cz/product_info.php?products_id=207


nic tím nechci říct, jenom, že jako správná baba, co se neorientuje v aktuálních trendech, mi to přišlo strašně zajímavé a nenápadné a slyšela jsem teď o tom poprvé, tak jsem si to hned googlovala :-) Já mám dítě teda zatím malé a samo nikam nechodí, ale třeba pro větší, co chodí samo třeba na tréninky nebo kroužky a tak, tak je to takové uklidňující, mi přijde.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Nouzové hodinky s lokátorem Dari79 13.10.2015 17:37
*Re: nouzové hodinky s lokátorem Martina, 3 synové 13.10.2015 17:56
**Re: nouzové hodinky s lokátorem . . 13.10.2015 18:4
*Re: nouzové hodinky s lokátorem Žžena 13.10.2015 18:19
*Re: nouzové hodinky s lokátorem Li 13.10.2015 18:52
*Re: nouzové hodinky s lokátorem Kalamity YANKA 14.10.2015 5:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.